Łukasz Sudolski: „Cieszę się, że walczę w Szczecinie a połowa karty to nasi reprezentanci”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 16 stycznia 2020

Łukasz Sudolski przed galą FEN 27 w Szczecinie.

Łukasz Sudolski: „Cieszę się, że walczę w Szczecinie a połowa karty to nasi reprezentanci”

Zostaw ocenę
0
0
0 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najwięcej głosów
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze