łukasz różański vs lawrence okolie 24 maja o pas wbc bridger w rzeszowie

Łukasz Różański vs. Lawrence Okolie – 24 maja w Rzeszowie Polak stanie do obrony mistrzowskiego pasa WBC!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 21 marca 2024

Niepokonany Łukasz Różański stanie do obrony mistrzowskiego pasa WBC kategorii bridger. Polak zmierzy się z Lawrencem Okolie już 24 maja na gali w Rzeszowie.

Portal bokser.org przekazał dobre informacje na temat kolejnej walki Łukasza Różańskiego (15-0). Okazuje się, że niepokonany mistrz organizacji WBC w kategorii bridger będzie bronił mistrzowskiego starcia w potyczce z mocnym Lawrencem Okolie (19-1).

Łukasz Różański stanie do pierwszej obrony mistrzowskiego pasa w rodzimym Rzeszowie. Walka z Okolie odbędzie się 24 maja. Reprezentant Wielkiej Brytanii to prawdziwa zmora polskich pięściarzy.

Lawrence Okolie ma w rekordzie wygrane z Łukaszem Rusiewiczem, Nikodemem Jeżewskim, Krzysztofem Głowackim i Michałem Cieślakiem. Okolie jest byłym mistrzem świata organizacji WBC w kategorii cruiser.

Mimo, że Polak walczył w przeszłości w kategorii ciężkiej i zszedł do dywizji bridger, a Okolie podąża w przeciwną stronę i przechodzi do wyższej dywizji to właśnie posiadający nigeryjskie korzenie Anglik będzie miał przewagę warunków fizycznych po swojej stronie.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments