Łukasz Jurkowski o braku nowych gwiazd w KSW jak Mamed i Pudzian

Łukasz Jurkowski o braku nowych gwiazd w KSW: „Bardzo źle, jak Mamed i Pudzian skończą kariery to faktycznie zostanie pustka.” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 20 września 2023

Łukasz Jurkowski był gościem w studiu portalu FanSportu. W trakcie długiej rozmowy poruszono między innymi temat tego, że wciąż największymi gwiazdami KSW są Mamed Khalidov i Mariusz Pudzianowski. Co o tym myśli Juras?

Federacja KSW w ostatnich dniach zasypuje fanów kolejnymi newsami. Ogłaszane są kolejne zestawienia na galę KSW 87: Martinek vs. Stosić, a także zaanonsowano galę KSW 88: Rutkowski vs. Kaczmarczyk. Mogło by się wydawać, że wszystko idzie do przodu, ale czy na pewno?

Łukasz Jurkowski, zawodnik który jako pierwszy w historii został wciągnięty do Galerii Sław federacji KSW był gościem w studiu portalu FanSportu. W trakcie dyskusji padło wiele tematów dotyczących najlepszej europejskiej organizacji MMA.

Łukasz Jurkowski o braku nowych gwiazd w KSW

Co Łukasz Jurkowski sądzi o tym, że zarówno piętnaście lat temu jak i teraz największymi nazwiskami w federacji KSWMamed Khalidov i Mariusz Pudzianowski. Czy zdaniem popularnego „Jurasa” to źle, że nie udało się wykreować nowych gwiazd?

„Bardzo źle, bardzo źle. Oczywiście dla chłopaków fajnie bo cały czas są głównym motorem napędowym organizacji co realnie przekłada się na ich sławę i zarobki, ale w perspektywie najbliższych lat Panowie za chwilę skończą swoje kariery sportowe. Faktycznie zostaje trochę pustka, patrząc na takie wielkie gwiazdy takie nazwiska które budują organizację i to jest bardzo źle, że nie ma już teraz takich chłopaków, którzy będą w stanie ich zastąpić. Jest kilku aspirujących sportowym poziomem i też poziomem gdzieś tam charakteru i otoczki medialnej. Są dość bystrymi chłopakami, na to żeby móc się sprzedać medialnie, ale dalej będą w cieniu takich nazwisk jak Khalidov, Materla czy Pudzianowski bo kibice kochają bohaterów, do których się przyzwyczaili i ciężko im zaufać komuś nowemu. Najpierw muszą Panowie skończyć, dopiero wtedy będzie KSW na sto procent budować nowe gwiazdy.”

KSW 87 – zakład bez ryzyka. Obstaw galę!

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Już za samą rejestrację otrzymasz darmowe 20 zł, a także kolejne 10 zł, które zostanie dodane do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawisz bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę KSW 87!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments