Łukasz Jurkowski o freakach i patologii w MMA

Łukasz Jurkowski: „Internet podrzuca ci ryje patusów udających zawodników MMA. Totalny mentalny ściek…”

Bartosz Sobczak
1
Opublikowano: 27 czerwca 2023

Łukasz Jurkowski zamieścił na swoim twitterze wpis, w którym skrytykował to co dzieje się aktualnie w internecie, a dokładniej to co dzieje się na polskim szeroko pojętym podwórku MMA.

Łukasz Jurkowski podczas gali KSW Colosseum 2 został jako pierwszy zawodnik w historii uhonorowany „wciągnięciem” do Galerii Sław federacji KSW. Bez wątpienia Jurkowski jest jedną z żywych legend KSW i zasłużył na to wyróżnienie.

„Juras” startował w pierwszych turniejach KSW, następnie przez wiele lat promował scenę zarówno walcząc w ringu i klatce KSW jak i zasiadając za mikrofonem na stanowisku komentatorskim. Nie może zatem dziwić fakt, że Łukasz nie jest zadowolony z tego co dzieje się w sieci gdzie co rusz promowane są postaci z patologii występujące na galach freakowych czy nawet na tych rzekomo „sportowych” wydarzeniach.

Łukasz Jurkowski napisał na twitterze:

„Nawet jak nie chcesz to internet podrzuca Ci ryje wszelakiej maści influencerów czy patusów udających zawodników MMA. Szczerze mnie to załamuje. Zero wartości, zero inspiracji, totalny mentalny ściek dla młodych. Wolę być boomerem niż z tym gównem płynąć. Tylko dzieciaków szkoda.”

Zostaw ocenę
10
0
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marcinek1
1 rok temu

W tym go popieram w zupełności Je*ać pseudo d***ili popularyzacje tego mentalnego gówna