Łukasz Brzeski pokonał Valtera Walkera na ufc vegas 90

Łukasz Brzeski pokonał Valtera Walkera na UFC Vegas 90!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 06 kwietnia 2024

W karcie wstępnej gali UFC Vegas 90 w octagonie pojedynek stoczyli Valter Walker i Łukasz Brzeski. Dla Polaka była to walka ostatniej szansy w UFC.

Ciężko wyglądał początek przygody Łukasza Brzeskiego z najlepszą ligą MMA na świecie. Trzy porażki z rzędu sprawiły, że Polak mógł czuć się tak jakby stąpał na krawędzi przepaści.

Łukasz Brzeski musiał odnieść zwycięstwo na gali UFC Vegas 90. Rywalem Polaka był debiutujący w UFC niepokonany Valter Walker, przyrodni brat Johnny’ego Walkera.

UFC Vegas 90: Brzeski pokonał Walkera

Łukasz Brzeski rozpoczął od mocnych low kicków. Polak dorzucił do tego dobry prawy jednak na gardę rywala. Walker odpowiedział niskimi kopnięciami. Obszerny prawy Brzeskiego i kolejny low kick. Valter Walker przeniósł walkę na matę. Dobra zapaśnicza praca Walkera. Brzeski dociśnięty do siatki przyjmuje ciosy na głowę. Mocno zaczerwieniona głowa Polaka. Brzeski stara się wstać jednak Valter sprytnie poprawia pozycję i utrzymuje Polaka w parterze. W końcu Łukasz Brzeski wstaje pod siatką. Dwa dobre ciosy Polaka. Walker wygląda na zmęczonego klinczem. Dobra kombinacja prawy-lewy w wykonaniu Brzeskiego. Niestety jak tylko Polak zaczął się rozkręcać i trafiać to natychmiast Walker przeniósł walkę do parteru. Koniec rundy.

Niskie kopnięcia w wykonaniu obu zawodników. Polak zaczyna coraz częściej przebijać się przez gardę rosyjskiego Brazylijczyka. Brzeski ładnie trafia kombinacją. Walker rozpędza się, wchodzi w nogi Polaka i przenosi walkę na matę. Valter ponownie łapie Brzeskiego w pas i stara się utrzymać naszego reprezentanta w parterze. Łukasz próbuje wstać. Bliźniacza sytuacja do tej, którą oglądaliśmy w pierwszej rundzie. Polski ciężki wstaje jednak Walker próbuje podpiąć gilotynę. Nic z tego. Udana akcja Brzeskiego. Wchodzą zarówno proste jak i podbródki. Walker atakuje backfistem. Polak dominuje oponenta w stójce. Walker odgryza się prostym. Dobra kombinacja Polaka. Łukasz zadaje zdecydowanie więcej celnych ciosów. Valter zaczyna trafiać prostymi.

Walker atakuje korpus Polaka. Brzeski odgryza się mocnym lewym na żebra rywala. Niskie kopnięcia. Polak zamyka oponenta na siatce. Łukasz wchodzi w rywala dobrą serią ciosów. Walker wykorzystuje okazję rozpędza się i rzuca Polakiem o matę. Udana akcja zapaśnicza zawodnika GOR MMA. Łukasz Brzeski musi wstać jeśli marzy o wygranej. Valter zachodzi za plecy i będzie chciał wpiąć duszenie. Brzeski atakuje ciosami. Rywal rozciąga Polaka. Niestety mieszkający w Rosji fighter wchodzi w dosiad. Ciężka koncówka walki dla Brzeskiego. Valter pracuje ciosami z góry. Polak świetnie odwrócił sytuację, obszedł pozycję rywala i pracuje z góry. Brzeski atakuje ground and pound. Walker się wykręca. Koniec walki.

Łukasz Brzeski pok. Valtera Walkera po jednogłośnej decyzji sędziów

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments