Logan Paul vs. Paddy Pimblett UFC debiut walka

Logan Paul rozmawiał z UFC: „Zawalczę za darmo, na undercardzie. Dajcie mi Pimbletta, on wygląda jak sterowiec!”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 05 lipca 2023

Logan Paul rozmawiał z przedstawicielami organizacji UFC. Amerykanin, który zyskał sławę jako youtuber od dłuższego czasu rozwija swą karierę jako pro-wrestler w WWE. Paul jest współwłaścicielem firmy PRIME, która niedawno dołączyła do grona sponsorów UFC i współpracuje z jej topowymi fighterami.

Logan Paul ma już zatem nie tylko kontakty, a także umowy z organizacją UFC. Co prawda wszystko za sprawą firmy PRIME, która produkuje napoje energetyczne i nawadniające, jednak mimo to zapaśnik postanowił skorzystać z możliwości po tym jak usłyszał, że Dana White i spółka chcą zorganizować walkę Elona Muska z Markiem Zuckerbergiem.

Paul w swoim najnowszym podcaście wypowiedział się na temat potencjalnego debiutu w UFC i opisał co zaproponował przedstawicielom organizacji:

„Będę szczery, ja to zaproponowałem. Dałem taką propozycję zarządowi UFC, że jeśli doprowadzą do walki Musk vs. Zuckerberg to zawalczę za darmo, na undercardzie tej gali. Stoczę po prostu pojedynek charytatywnie. Ta pieprzona dz*wka Andrew Tate z pewnością nie podejmie rękawicy, więc dajcie mi Paddy’ego Pimbletta. Poza okresem startowym „Paddy the Baddy” wygląda jak dmuchany sterowiec, więc pójdzie w górę do mojej kategorii wagowej i go spiorę. Jak zbija wagę jest po prostu zbyt mały, a bez tego wygląda jak pierd*lona końska podkowa.”

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments