logan paul pokonał dillona danisa próba gilotyny dyskwalifikacja video

Logan Paul pokonał Dillona Danisa – próba gilotyny, totalny chaos i dyskwalifikacja [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 15 października 2023

Logan Paul pokonał Dillona Danisa. Po wielu miesiącach wzajemnych wyzwisk i zamieszania związanego ze sprawami sądowymi Paul i Danis zmierzyli się w ringu. Zgodnie z oczekiwaniami Logan Paul dominował w trakcie walki, która ostatecznie zakończyła się dyskwalifikacją.

Logan Paul wyszedł zwycięsko z potyczki z Dillonem Danisem. Paul obijał zarówno głowę jak i korpus rywala, który zaprezentował niewiele w ofensywie. Paul od początku sprytnie obijał rywala prostym i skupiał się także na atakach na tułów. Logan pozwolił sobie również na kilka mocniejszych akcji, w których zasypywał rywala gradem ciosów tak, że Danis zasłaniał się w każdy możliwy sposób stojąc bezradnie w narożniku.

Danis pod koniec starcia wywołał prawdziwy chaos. Najpierw podjął próbę zapięcia gilotyny po czym wylądował na plecach na macie. Kiedy sędzia chciał wkroczyć między zawodników by wznowić walkę Danis zaczął gonić Paula po ringu do momentu, w którym wkroczyła ochrona by uspokoić Danisa. W ringu zapanował totalny chaos jednak później udało się ogłosić wynik walki.

Po walce Logan powiedział:

„On rzekomo jest dobry w jiu-jitsu? Co się stało bracie? Zatrzymałem jego próbę obalenia, chciał zapiąć gilotynę… przepraszam, że nie trafiłem tym młotkiem. Wybaczcie, że to zakończyło się w ten sposób. Dillon Danis naprawdę jest tchórzem. Bardzo dziękuję kibicom, którzy przyszli zobaczyć ten pojedynek. Jesteście niesamowici, Manchester jest pięknym miastem. Dziękuję rodzinie i trenerom. Ten obóz treningowy był naprawdę ciężki.”

Poniżej możecie zobaczyć fragmenty walki.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments