Legenda K-1 na Clout MMA 2! Jerome LeBanner zmierzy się z Dawidem Załęckim!

S
0
Opublikowano: 19 września 2023

Organizacja Clout MMA ściągnęła w swoje szeregi kolejną legendę! Na najbliższej gali, która odbędzie się 28 października w Płocku pojawi się Jerome LeBanner, który zmierzy się z Dawidem Załęckim.

-> Walki Clout MMA 2 obstawisz w Fortunie!

Postaci Jerome’a LeBannera nie trzeba przedstawiać fanom sportów walki. Na jego pojedynkach wychowywało się wiele pokoleń, a on sam określany jest mianem żywej legendy. Odniósł blisko sto wygranych walk w przeróżnych formułach i niejednokrotnie sięgał po mistrzowskie pasy. Od 2018 roku zdołał odnieść aż 8 zwycięstw, a ostatnie miało miejsce w ubiegłym roku.

Teraz Francuz zawita do Polski! Już przed laty planowane miał starcia z Marcinem Różalskim, jednak z różnych przyczyn nie doszły one do skutku. Na Clout MMA 2 zobaczymy popisy LeBannera w K-1 w małych rękawicach, a jego rywalem będzie Dawid Załęcki.

Popularny „Crazy” nigdy nie był wybredny w rywalach. Często mierzył się z młodszymi oponentami, a w ostatnim występie przegrał po niefortunnej kontuzji z Denisem Labrygą. Teraz czeka go ogromne wyzwanie z jedną z największych gwiazd w historii!

Karta walk Clout MMA 2

Walka wieczoru:

  • Daniel Omielańczuk vs Denis Załęcki – boks w małych rękawicach/MMA po 2. faulach Denisa

Potwierdzone walki:

  • Jerome LeBanner vs Dawid „Crazy” Załęcki – K-1 w małych rękawicach.
  • Marcin Najman vs Piotr Lizakowski
  • Bob „The Beast” Sapp vs Piotr „Bestia” Piechowiak
  • Toni Chaplin vs Marcel „Gawronek” Gawroński – sempi-pro MMA
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments