Pudzianowski Khalidov KSW

Kulisy dnia medialnego przed XTB KSW 77: Khalidov vs. Pudzianowski [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 16 grudnia 2022

Przy wypełnionej do ostatniego miejsca Arenie Gliwice i na oczach setek tysięcy fanów Mamed Khalidov i Mariusz Pudzianowski zmierzą się w najważniejszych starciu gali XTB KSW 77. Nim jednak dojdzie do gali zaglądamy za kulisy dnia medialnego.

Podczas gali KSW 70 Mariusz Pudzianowski wszedł do okrągłej klatki, by zmierzyć się w niej z Michałem Materlą i chociaż przez wielu był skazywany na przegraną, znokautował Materlę już w pierwszej rundzie pojedynku. Po zwycięstwie padło pytanie o walkę z Mamedem. Mariusz przyznał, że jest otwarty na taką konfrontację, a wówczas do klatki wkroczył Khalidov i właśnie wtedy klamka zapadła.

Mamed Khalidov ma za sobą trudniejszy okres w karierze. W ostatnim starciu, do którego doszło podczas gali KSW 65, Mamed został brutalnie znokautowany przez Roberto Soldicia. Po walce musiał przejść operację i nie było wiadomo czy jeszcze kiedyś wróci do klatki. Kto jednak jak nie Mamed może się odrodzić jak feniks z popiołów? Khalidov wrócił do treningów i ponownie poczuł głód rywalizacji, który od blisko dwudziestu lat pcha go do kolejnych niesamowitych wyzwań i konfrontacji.

Hitowa gala XTB KSW 77, gdzie w walce wieczoru Mariusz Pudzianowski spotka się z Mamedem Khalidovem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 34,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo!

Kulisy dnia medialnego przed XTB KSW 77.

Nim jednak zawodnicy staną naprzeciw siebie w klatce najpierw muszą wypełnić obowiązki medialne. Zaglądamy zatem za kulisy dnia medialnego przed galą. Spotkanie z dziennikarzami oraz podpisywanie plakatów odbyło się w Fighters Hotel w Katowicach. Jak wszyscy wiemy Pudzian lubi łapać i rzucać, więc nie zabrakło i tego typu rozrywek.

Kursy na walkę Pudzianowski vs Khalidov

Całą galę KSW 77: Pudzianowski vs. Khalidov obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Za samo otwarcie konta zgarniacie darmowe 20 zł na dowolny zakład. Dodatkowo legalny bukmacher przygotował specjalny zakład bez ryzyka do 600 zł.

Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, a jeśli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli typerskie przeczucie Cię zawiedzie przy okazji KSW 77, otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Zostaw ocenę
0
0