ksw epic tomasz adamek wygrał dramat khalidova złamał rękę

KSW EPIC: Tomasz Adamek wygrał! Dramat w klatce Mamed Khalidov złamał rękę!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 24 lutego 2024

Mamed Khalidov i Tomasz Adamek zmierzyli się w walce wieczoru gali KSW EPIC. Dramat Mameda Khalidova, który złamał rękę w 3. rundzie. Tomasz Adamek pokonał Khalidova.

Dziś w Gliwicach doszło do konfrontacji legend sportów walki w Polsce. W okrągłej klatce KSW naprzeciw siebie stanęli Mamed Khalidov i Tomasz Adamek.

Były mistrz federacji KSW zmierzył się z byłym mistrzem WBC, WBO, IBF i IBO w boksie. Pojedynek zakontraktowano na sześć rund, na zasadach boksu. Kto wygrał walkę wieczoru gali KSW EPIC?

Relacja z walki Khalidov vs. Adamek

Mamed od początku zmienia pozycję. Próba długiego lewego w wykonaniu Mameda. Szybki prawy Khalidova. Adamek stara się kontrować lewym. Khalidov trafia lewym sierpowym. Mamed obija korpus Adamka. Góral atakuje korpus zawodnika KSW. Khalidov trafia i ugięły się nogi pod Adamkiem. Koniec pierwszej rundy.

Ładny prawy na korpus w wykonaniu Adamka. Szybki na nogach Khalidov. Dobry podwójny lewy prosty Tomasza Adamka. Mamed trafia ładnym długim prawym w okolice ucha Adamka. Mamed próbował sprowadzić walkę do parteru. Sędzia natychmiast odjął punkt Khalidovowi. Wracamy do walki. Obaj zawodnicy trafiają prostymi. Koniec rundy.

Adamek wchodzi z ciosem w korpus Khalidova. Mocny prawy Mameda dochodzi do głowy Adamka. Solidna kombinacja Tomka Adamka, po której Khalidov musi uciekać i schodzić do boku. Ładny lewy sierpowy Mameda. Mamed atakuje kombinacją lewy-prawy. Cios prosty wchodzi. Szalona wymiana pod koniec rundy! Publiczność wiwatuje. Khalidov trafia Adamka.

Niestety niespodziewanie jest po walce. Mamed Khalidov najpewniej złamał rękę w trzeciej rundzie. Kontuzja uniemożliwia mu kontynuowanie walki. Tomasz Adamek wygrał main event KSW EPIC!

Tomasz Adamek pokonał Mameda Khalidova przez TKO w 3. rundzie (niezdolność do walki)

Zostaw ocenę
4
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments