ksw epic phil de fries zremisował z joshem barnettem

KSW EPIC: Phil De Fries zremisował z Joshem Barnettem

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 24 lutego 2024

Phil De Fries i Josh Barnett zmierzyli się na gali KSW EPIC w Gliwicach. Phil De Fries zremisował z Joshem Barnettem.

Pojedynek aktualnego mistrza federacji KSW, z byłym mistrzem organizacji UFC zakontraktowano w kategorii open. Walka De Fries vs. Barnett nie była pojedynkiem w MMA, a starciem w submission fighting.

Oznacza to, że zawodnicy nie mogli zadawać ciosów i musieli skupić się na uduszeniu lub poddaniu rywala.

Walkę wieczoru gali KSW EPIC – Mamed Khalidov vs. Tomasz Adamek możesz obstawić u legalnego polskiego bukmachera FORTUNA.

ksw epic khalidov adamek banner
Fortuna to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Relacja z walki De Fries vs. Barnett

Na początku walki sporo klinczu i chwytów za kark. Próba haczenia w wykonaniu Barnetta. Nic z tego nie wyszło. Kontynuacja klinczu. Kibice gwiżdżą z niezadowolenia. Phil De Fries uzyskał obalenie. Mistrz KSW chciał wpiąć duszenie jednak nic z tego nie wyszło. Barnett poszedł po nogę Anglika. Nic z tego nie wyszło jednak Josh wykonał sweepa i przez moment był z góry. Phil De Fries wraca do stójki pod siatką. Próba obalenia, zawodnicy na moment w parterze jednak mistrz KSW kolejny raz nic sobie z tego nie robi. Kimura roll, nieudana. Phil De Fries z gory w parterze. Anglik będzie próbował pójść po duszenie trójkątne rękoma. Barnett idzie do żółwia. Phil dociska Josha do maty. De Fries idzie po klucz na rękę. Nic z tego. Kolejna próba duszenia, tym razem d’Arce choke. Minuta do końca walki. Phil De Fries zdominował Josha Barnetta, ale walka zakończy się remisem.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments