ksw 92 wikłacz vs jojua oficjalny trailer

KSW 92: Wikłacz vs. Jojua – oficjalny trailer [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 06 marca 2024

Federacja KSW udostępniła oficjalny trailer walki wieczoru gali XTB KSW 92. 16 marca w Gorzowie Wielkopolskim zmierzą się Jakub Wikłacz i Zuriko Jojua. Stawką starcia będzie pas dywizji -62kg.

Jakub Wikłacz i Zuriko Jojua zmierzą się na gali XTB KSW 92. Pojedynek zawodników był wcześniej wielokrotnie przekładany przez wzgląd na kontuzje.

Czy Wikłacz obroni mistrzowski tytuł i utrzyma się na tronie dywizji koguciej? A może pretendent z Gruzji sprawi niespodziankę i odbierze pas Polakowi?

Faworytem bez wątpienia jest Wikłacz, który ma na koncie więcej walk z mocnymi rywalami, a przede wszystkim serię wyrównanych pojedynków z Sebastianem Przybyszem.

Jojua ma wiele do wygrania i nic do stracenia, pytanie czy Gruzin będzie w stanie czymkolwiek zaskoczyć Wikłacza, który stale się rozwija.

KSW 92: Wikłacz vs. Jojua – trailer

Już 16 marca w walce wieczoru gali XTB KSW 92 dojdzie do pojedynku mistrzowskiego w kategorii koguciej. Mistrz tej dywizji, Jakub Wikłacz, zmierzy się z niepokonanym w okrągłej klatce, Zuriko Jojuą. Zobaczcie video zapowiedź tego pojedynku.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments