ksw 92 jakub wikłacz vs zuriko jojua gorzów wielkopolski

KSW 92: Wikłacz vs. Jojua – 16 marca w Gorzowie Wielkopolskim. Kuberski, Janusz, Jewtuszko w karcie walk!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 20 stycznia 2024

Gala KSW 92 odbędzie się 16 marca w Gorzowie Wielkopolskim. W walce wieczoru zmierzą się Jakub Wikłacz i Zuriko Jojua. Do klatki wejdą także Piotr Kuberski, Wojciech Janusz i Maciej Jewtuszko.

Federacja KSW zaanonsowała termin oraz pierwsze zestawienia gali KSW 92. Wydarzenie odbędzie się 16 marca w Gorzowie Wielkopolskim. Będzie to pierwsza wizyta KSW w tym mieście.

W walce wieczoru dojdzie do pojedynku o pas mistrzowski kategorii koguciej, a zmierzą się w nim Jakub Wikłacz oraz Zuriko Jojua. Utalentowany Polak stanie do kolejnej obrony mistrzowskiego trofeum. „Masa” powróci do klatki po boju z Sebastianem Przybyszem, który zakończył się fatalnym faulem i remisem.

Gruzin miał już raz zestawioną walkę z Wikłaczem, która nie doszła do skutku z powodu urazu „Zury”. Teraz Jojua wraca po długiej przerwie spowodowanej kontuzją kolana.

W rozpisce znalazło się także miejsce dla innych weteranów polskiego MMA. Prawdopodobnie ostatni pojedynek w zawodowym MMA stoczy Maciej Jewtuszko, były mistrz KSW w kategorii lekkiej.

Kolejną walkę w okrągłej klatce KSW stoczy Piotr Kuberski, który w ekspresowym tempie zbliża się do walki o pas mistrzowski KSW w dywizji średniej.

Ponad to w karcie walk znaleźli się także Wojciech Janusz, Damian Mieczkowski i Oskar Szczepaniak. Więcej informacji na temat gali KSW 92 wkrótce.

KSW 92 – karta walk

Karta główna:

  • Jakub Wikłacz (14-3-2, 9 Sub) vs Zuriko Jojua (9-1, 1 KO, 4 Sub) – o pas -62kg
  • Piotr Kuberski (13-1, 11 KO) vs TBA – co-main event
  • Maciej Jewtuszko (12-5, 7 KO, 5 Sub) vs TBA
  • Wojciech Janusz (12-8, 3 KO, 6 Sub) vs TBA
  • Oskar Szczepaniak (5-1, 1 KO) vs TBA
  • Damian Mieczkowski (2-0, 1 KO) vs TBA
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments