ksw 92 typy kursy zakłady bukmacherskie wikłacz materla

KSW 92 – kursy bukmacherskie. Michał Materla największym underdogiem!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 15 marca 2024

Kursy bukmacherskie KSW 92. Zdaniem bukmacherów Michał Materla jest największym underdogiem KSW 92. Wielki kurs na wygraną Berserkera. KSW 92 typy, kursy, zakłady.

KSW 92 – kursy bukmacherskie

Przygotowaliśmy dla was zestawienie najciekawszych kursów bukmacherskich na galę KSW 92. Wydarzenie odbędzie się w sobotę 16 marca w Gorzowie Wielkopolskim. Na gali odbędzie się dziewięć walk, a bukmacherzy wystawili już kursy na wszystkie pojedynki. Które walki mają najlepsze kursy? Co typować? Prezentujemy typy, kursy i zakłady bukmacherskie na KSW 92.

Całą galę KSW 92 możecie obstawić u legalnego polskiego bukmachera FORTUNA. Nowi użytkownicy mogą skorzystać ze specjalnej promocji dzięki której stawiając 2 zł na wygraną Wikłacza, Jojuy lub Materli mogą zgarnąć bonus 200 zł.

Zarejestruj konto w Fortunie i obstaw KSW 92!

Kuberski vs Materla – typy, kursy, zakłady

Fani Michała Materli, żywej legendy federacji KSW mogą być mocno zaskoczeni. Berserker jest bowiem największym underdogiem gali KSW 92 w Gorzowie Wielkopolskim.

Już jutro na gali XTB KSW 92 Michał Materla zmierzy się z Piotrem Kuberskim. Będzie to pojedynek byłego mistrza KSW z byłym mistrzem FEN. Popularny „Qbear” po zaledwie jednej wygranej w klatce KSW zameldował się bardzo wysoko w rankingu kategorii średniej. Kursy na walkę Materla vs Kuberski.

TYPYKURSYBUKMACHER
Piotr Kuberski1.22FORTUNA
Michał Materla4.35FORTUNA

Wikłacz vs Jojua – typy, kursy, zakłady

W walce wieczoru zdecydowanym faworytem jest oczywiście Jakub Wikłacz. Kurs na zwycięstwo mistrza kategorii koguciej wynosi 1.35. Pretendent Zuriko Jojua wejdzie do klatki jako spory underdog. Kurs na wygraną Gruzina ustalono na poziomie 3.20. Kursy bukmacherskie na walkę Wikłacz vs Jojua.

TYPYKURSYBUKMACHER
Jakub Wikłacz1.35FORTUNA
Zuriko Jojua3.20FORTUNA

Rutkowski vs Neves – typy, kursy, zakłady

W jednej z najciekawiej zapowiadających się walk gali KSW 92 w Gorzowie Wielkopolskim zmierzą się Daniel Rutkowski i Julio Cesar Neves Jr. Popularny Rutek jest wielkim faworytem starcia z doświadczonym Brazylijczykiem, dla którego będzie to debiut w KSW. Kursy bukmacherskie na walkę Rutkowski vs Neves.

TYPYKURSYBUKMACHER
Daniel Rutkowski1.29FORTUNA
Julio Cesar Neves Jr.3.65FORTUNA

Jewtuszko vs Żaromskis – typy, kursy, zakłady

Maciej Jewtuszko jest minimalnym faworytem w pożegnalnej walce. Irokez zakończy karierę starciem z Mariusem Żaromskisem. Dla zagranicznego zawodnika także będzie to ostatni bój w karierze. Zarówno Jewtuszko jak i Żaromskis nastawiają się na efektowną wygraną. Kursy bukmacherskie na pojedynek Jewtuszko vs. Żaromskis.

TYPYKURSYBUKMACHER
Maciej Jewtuszko1.65FORTUNA
Marius Żaromskis2.24FORTUNA

PROMO na KSW 92 postaw 2 ZŁ wygraj BONUS 200!

Specjalna oferta dotyczy wyłącznie nowych użytkowników. Osoby, które zarejestrują konto, otrzymają na start bonus w postaci specjalnego kursu na walkę wieczoru KSW 92 oraz co-main event. Skorzystać z oferty można w kilku krokach:

 1. Załóż konto użytkownika w Fortunie – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie z tego linku promocyjnego + musisz zaznaczyć przynajmniej jedną zgodę marketingową.
 2. Dokonaj pierwszego depozytu za min. 30 zł.
 3. Postaw 2 zł na wygraną Michała Materli, Jakuba Wikłacza lub Zuriko Jojuy. UWAGA, na kuponie musi znajdować się tylko jedno zdarzenie!
 4. Jeśli Twój typ okaże się trafny, wygrywasz 200 zł!
 5. Bonusu nie musisz obracać. Pieniądze trafią na konto gracza i będzie mógł je od razu wypłacić!

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta (jedno zdarzenie na kuponie). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKU.

KSW 92 – karta walk

Karta główna:

 • Jakub Wikłacz (14-3-2) vs. Zuriko Jojua (9-1) – o pas kategorii -62kg
 • Piotr Kuberski (13-1) vs. Michał Materla (33-10)
 • Daniel Rutkowski (16-4) vs. Julio Cesar Neves Jr. (36-1)
 • Kamil Szkaradek (5-0) vs. Miljan Zdravković (7-0)
 • Maciej Jewtuszko (12-5) vs. Marius Żaromskis (23-10)
 • Wiktor Zalewski (6-0) vs. Adrian Zieliński (24-12)
 • Tomasz Jakubiec (12-4) vs. Wojciech Janusz (12-8)
 • Oskar Szczepaniak (5-1) vs. Michał Gniady (2-0)
 • David Hosek (10-5-1) vs. Damian Mieczkowski (2-0)
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments