ksw 91 koziorzębski pokonał cervinsky'ego po efektownej walce

KSW 91: Koziorzębski pokonał Cervinsky’ego po efektownej walce

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 17 lutego 2024

Na sobotniej gali KSW 91 w Libercu w okrągłej klatce KSW oko w oko stanęli Kacper Koziorzębski i Viktor Cervinsky. Walka Polaka z Czechem została zakontraktowana w kategorii półśredniej.

Kontynuujemy polsko-czeskie starcia na gali KSW 91. W kolejnym pojedynku w klatce zmierzyli się Kacper Koziorzębski i Viktor Cervinsky.

Polak dysponuje zdecydowanie większym doświadczeniem w federacji KSW natomiast zaledwie 20-letni Cervinsky to mistrz organizacji RFA, dla którego był to debiut w polskiej organizacji.

Jakim wynikiem zakończyła się walka Koziorzębski – Cervinsky? Poniżej relacja oraz wynik starcia.

Bardzo mocne low kicki „Wióra” na otwarcie walki. Fajna kombinacja bokserska Cervinsky’ego. Kopnięcie boczne młodego Czecha. Polak trafia jednak Viktor się odgryza. Cervinsky sprytnie atakuje kombinacjami bokserskimi. Koziorzębski natomiast dobrze porusza się na nogach i miesza low kicki z atakami łokciami. Viktor poszedł do przodu, zrobił krok chcąc zaatakować reprezentanta Polski jednak Kacper świetnie ruszył po obalenie i idealnie w tempo przeniósł walkę na matę. Koziorzębski pracuje z góry. Czech niespodziewanie łatwo wstaje i ucieka z opresji. Cervinsky przechwycił kopnięcie Kacpra i poszedł po sprowadzenie. Klincz pod siatką. Świetna akcja na rozerwanie Polaka. Cios Koziorzębskiego wstrząsnął głową Czecha. Chwila przerwy po tym jak Cervinsky zgubił ochraniacz na szczękę. Próba wejścia w nogi ze strony Viktora. Koniec rundy.

Cervinsky ruszył od początku drugiej odsłony. Koziorzębski kontruje świetnym łokciem. Dobre kopnięcie Viktora. Lewy sierpowy Kacpra. Koziorzębski przenosi walkę na matę jednak Cervinsky szybko wstaje. Kacper trafia pod łokieć rywala. Lewy na górę Polaka. Wiór idzie w nogi rywala jednak młody Czech się broni. Polak ponawia jednak próbę i udanie przenosi walkę na matę. Koziorzębski dał wstać rywalowi. Low kick Czecha. Dobry prawy sierp Kacpra. Cios na cios. Mocny prawy Viktora. Ponowienie akcji. Cervinsky zaczyna trafiać raz za razem, póki co jednak są to pojedyncze ciosy. Pod koniec rundy Polak trafia kolanem.

Próba high kicka Czecha jednak Polak przyjął kopnięcie na gardę. Dobra praca obu zawodników. Niestety Cervinsky trafia Koziorzębskiego kolanem w krocze. Chwila przerwy. Dobre ciosy bokserskie z obu stron. Koziorzębski poszedł po sprowadzenie i obalił rywala na matę. Ataki łokciami z obu stron w parterze. Cervinsky wrócił na nogi jednak przyjął wysokie kopnięcie. Cervinsky ponownie zapędził się w atakach idąc po linii prostej do przodu co Polak wykorzystał i w świetnym stylu przeniósł walkę do parteru. Wracamy do stójki. Cervinsky trafia bardzo ładnie kolanami, trzy celne uderzenia. Koniec walki.

Kacper Koziorzębski pokonał Viktora Cervinsky’ego po jednogłośnej decyzji sędziów

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments