oleksii polishchuk znokautował martinsa ksw 90 video

KSW 90: Oleksii Polishchuk mocno znokautował Martinsa w 2. rundzie! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 20 stycznia 2024

Gala KSW 90 przyniosła interesujący pojedynek wysoko notowanych zawodników kategorii koguciej. W okrągłej klatce zmierzyli się Werlleson Martins i Oleksii Polishchuk.

Walka Brazylijczyka z Ukraińcem była kolejnym zestawieniem, w którym mierzyli się dwaj obcokrajowcy. Werlleson Martins był przed pojedynkiem notowany na 3. miejscu rankingu kategorii koguciej natomiast Oleksii Polishchuk zajmował 4. lokatę.

Który z zawodników wyszedł zwycięsko ze starcia w limicie do 62 kilogramów. Relacja z walki Martins vs. Polishchuk.

Dobrze rozpoczął walkę Martins, który zarówno kopał jak i trafiał pięściami. Polishchuk jednak się broni i odpowiada soczystym lowkickiem, próbuje także high kicka. Brazylijczyk narzucił presję i mocne tempo. Bardzo ładne wyniesienie i obalenie w wykonaniu Werllesona. Oleksii skręca się z dołu. Solidne ciosy z góry w wykonaniu Martinsa. Werlleson pracuje i kontroluje przebieg walki z góry natomiast Polishchuk stara się odwrócić sytuację. Oleksii atakuje ciosami z dołu. Brazylijczyk kontruje i wbija kilka młotków w głowę rywala. Polishchuk poszedł po rękę rywala, balacha była solidnie zapięta jednak Martins sprytnie wyszedł z pozycji, a następnie zaczął atakować łokciami głowę Ukraińca. Runda 10:9 Martins.

Martins skraca dystans i atakuje ciosami w stójce. Polishchuk odpowiada i trafia ładnie. Brak jednak kontynuacji natarcia ze strony Oleksiiego. Polishchuk trafia lewym prostym i szybko dobija Brazylijczyka młotkami w parterze. Koniec walki!

Oleksii Polishchuk znokautował Werllesona Martinsa w 2 rundzie!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments