ksw 89 bartosiński vs parnasse transmisja gdzie

KSW 89: Bartosiński vs. Parnasse – gdzie oglądać? Transmisja i stream

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 16 grudnia 2023

W sobotę 16 grudnia odbędzie się gala KSW 89. Gdzie oglądać to wydarzenie? W walce wieczoru zmierzą się Adrian Bartosiński i Salahdine Parnasse. Informacja na temat transmisji i streama z KSW 89.

Gala XTB KSW 89 będzie ostatnią tegoroczną galą federacji KSW. Organizacja zestawiła niezwykły superfight między mistrzem kategorii półśredniej, a podwójnym mistrzem. W okrągłej klatce zmierzą się Adrian Bartosiński i Salahdine Parnasse.

KSW 89: Bartosiński vs Parnasse – gdzie oglądać?

Matchmaker Wojsław Rysiewski i właściciele Martin Lewandowski oraz Maciej Kawulski przygotowali bardzo interesującą rozpiskę. Po raz kolejny dokonano bardzo wartościowych transferów. Do KSW trafili Marcin Held, Madars Fleminas, Ahmed Vila i Łukasz Charzewski.

Poniżej przygotowaliśmy dla was komplet informacji o tym gdzie i w jakiej cenie będzie dostępna transmisja z gali KSW 89 w Gliwicach.

KSW 89 transmisja

Niestety wydarzenie XTB KSW 89 nie jest darmowe i nie jest dostępne w telewizji. Transmisja z gali tradycyjnie będzie dostępna wyłącznie na platformie streamingowej Viaplay, by oglądać galę należy wykupić miesięczny abonament wysokości 55 zł.

Walkami wieczoru gali KSW 89 będą dwa pojedynki rangi mistrzowskiej: Adrian Bartosiński vs. Salahdine Parnase oraz Paweł Pawlak vs. Michał Materla.

KSW 89 – o której gala? Godziny transmisji

Start transmisji z gali KSW 89 wyznaczono na godzinę 19:00 w sobotę 16 grudnia. Oczywiście o tej porze rozpocznie się studio, w którym prowadzący, eksperci oraz komentatorzy będą zapowiadać wydarzenie.

Pierwsza walka powinna się rozpocząć około godziny 19:30. Należy się spodziewać, że transmisja z gali KSW 89 w Gliwicach potrwa mniej więcej do północy, jednak jeśli pojedynki nie będą się kończyły przed czasem to transmisja może skończyć się około 1:00 w niedzielę 17 grudnia.

KSW 89 – obstaw galę. Zakłady bez ryzyka

Najlepszy polski legalny bukmacher eFortuna.pl przygotował fenomenalną promocję dla nowych graczy. Po rejestracji konta można odebrać bonus, a następnie wypełnić kupon i skorzystać z doskonałej promocji trzech zakładów bez ryzyka – do 100, 200, oraz 300 złotych. Jeśli kupon nie okaże się zwycięski to Fortuna zwróci pieniądze na konto gracza.

Obszerny artykuł z kursami, typami oraz zakładami bukmacherskimi na galę KSW 89 znajdziecie poniżej. Przygotowaliśmy dla was także podpowiedź w postaci propozycji gotowego kuponu.

KSW 89 – typy, kursy, zakłady. Gdzie obstawiać?

KSW 89 – karta walk

Karta główna:

  • Adrian Bartosiński vs. Salahdine Parnasse – o pas -77kg
  • Paweł Pawlak vs. Michał Materla – o pas -84kg
  • Tomasz Romanowski vs. Damian Janikowski
  • Rauli Tutarauli vs. Marcin Held
  • Andrzej Grzebyk vs. Madars Fleminas
  • Szymon Bajor vs. Viktor Pešta
  • Łukasz Charzewski vs. Ahmed Vila
  • Sebastian Rajewski vs. Wilson Varela
  • Emilia Czerwińska vs. Natalia Baczyńska-Krawiec
  • Wojciech Kazieczko vs. Michał Domin
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments