ksw 89 kursy bukmacherskie typy zakłady

KSW 89 – typy, kursy, zakłady. Gdzie obstawiać?

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 15 grudnia 2023

Typy i kursy na KSW 89: Bartosiński vs. Parnasse. W sobotę 16 grudnia odbędzie się gala KSW 89. Na gali odbędą się dwa starcia mistrzowskie. Kto wygra walkę Bartosiński vs Parnasse? Kto jest faworytem starcia Pawlak vs Materla? Podpowiadamy gdzie i co obstawiać.

Przed nami ostatnia gala federacji KSW w 2023 roku. Już 16 grudnia w Gliwicach odbędzie się mocno obsadzona gala KSW 89. Wielu fanów z zainteresowaniem oczekuje tego wydarzenia.

KSW 89 – kursy bukmacherskie

Przed hitową galą KSW 89 przygotowaliśmy dla was wyjątkowe zestawienie. Zobaczcie jak prezentują się typy, kursy i zakłady bukmacherskie na wydarzenie w Gliwicach. Z dzisiejszego artykułu dowiecie się jakie promocje znajdują się w ofercie bukmachera na takie walki jak Bartosiński vs Parnasse oraz Pawlak vs Materla.

Dziś podpowiemy wam również na jakie walki wystawiono najkorzystniejsze kursy oraz jakie opcje warto wybrać by stanąć przed szansą zgarnięcia okazałej wygranej. Tradycyjnie już całą galę KSW 89 możecie obstawić u legalnego polskiego bukmachera FORTUNA. Nowi użytkownicy mogą skorzystać ze specjalnej promocji trzech zakładów bez ryzyka!

Zarejestruj konto w Fortunie i obstaw KSW 89!

Bartosiński vs Parnasse – typy, kursy, zakłady

W walce wieczoru gali KSW 89 w Gliwicach zmierzą się Adrian Bartosiński i Salahdine Parnasse. Polak jest aktualnym mistrzem kategorii półśredniej natomiast Francuz posiada pasy mistrzowskie kategorii piórkowej i lekkiej. Zobaczmy zatem jakie kursy na main event KSW 89 wystawił bukmacher?

TYPYKURSYBUKMACHER
Adrian Bartosiński1.50FORTUNA
Remis45.0FORTUNA
Salahdine Parnasse2.45FORTUNA

Pawlak vs Materla – typy, kursy, zakłady

W co-main evencie gali KSW 89 dojdzie do starcia Pawlak vs Materla. Aktualny mistrz zmierzy się z zawodnikiem, który dobrze zna smak mistrzowskiego tytułu. Który z zawodników jest faworytem tej potyczki? Jak prezentują się kursy bukmacherskie na walkę o pas kategorii średniej?

TYPYKURSYBUKMACHER
Paweł Pawlak1.20FORTUNA
Remis45.0FORTUNA
Michał Materla4.13FORTUNA

Romanowski vs Janikowski – typy, kursy, zakłady

Trzecim najważniejszym starciem gali KSW 89 w Gliwicach będzie pojedynek Tomasza Romanowskiego z Damianem Janikowskim. Obaj zawodnicy słyną z tego, że potrafią solidnie przyłożyć i posłać rywala na deski. Tommy ma po swojej stronie także umiejętności parterowe natomiast Damian zapasy na olimpijskim poziomie. Który z zawodników jest faworytem bukmacherów w walce Romanowski vs Janikowski?

TYPYKURSYBUKMACHER
Tomasz Romanowski1.57FORTUNA
Remis45.0FORTUNA
Damian Janikowski2.28FORTUNA

KSW 89 typy. Gdzie i co obstawiać?

Czas spojrzeć na galę KSW 89 pod innym kątem. Sprawdźmy na które walki wystawiono najciekawsze typy i kursy. Jakie zakłady puścić, aby mieć szansę na wygraną? Co warto obstawić? Bukmacherzy przygotowali bardzo bogatą ofertę z wieloma solidnymi opcjami do wyboru. Przyjrzyjmy się zatem dokładniej, które walki mają najciekawsze i najbardziej opłacalne opcje.

Adrian Bartosiński – Salahdine Parnasse

Ponieważ w walce wieczoru gali KSW 89 zmierzą się Adrian Bartosiński i Salahdine Parnasse i będzie to superfight mistrzów po prostu nie wypada nam zacząć naszych sugestii od innego zestawienia. Zarówno Adrian Bartosiński jak i Salahdine Parnasse są znani z tego, że kończą swoich rywali przed czasem.

Popularny „Bartos” jest niepokonany w zawodowym MMA jednak ciężko jest nie odnieść wrażenia, że nigdy nie mierzył się z rywalem takiego kalibru. Utalentowany Francuz jest niezwykle kreatywny i szybki, potrafi zaskoczyć rywala udaną akcją zarówno w stójce jak i w parterze.

Kursy na różne rodzaje wygranej Parnasse’a są wyjątkowo wysokie i to na tym się dziś skupimy. Jako pierwszą opcję wybraliśmy wygraną Salahadine’a przez KO/TKO.

TYPKURSBUKMACHER
S. Parnasse przez KO/TKO6.0FORTUNA

Adrian Bartosiński nie ma wielkiego doświadczenia jak chodzi o pojedynki na pełnym dystansie. Jeśli szybki Parnasse będzie uciekał we wstępnej fazie walki i nie będzie się przy tym dawał trafiać to biegnący czas może okazać się wodąna młyn Salahdine’a.

TYPKURSBUKMACHER
S. Parnasse wygra na punkty8.0FORTUNA

Paweł Pawlak – Michał Materla

W drugiej z walk wieczoru zmierzą się Paweł Pawlak i Michał Materla, a stawką tego starcia będzie pas mistrzowski kategorii średniej. O ile podstawowy kurs na wygraną Pawlaka nie zachęca do wybrania tej opcji tak już zagłębienie się w konkretne rozwiązania przynosi bardzo wysokie i zaskakujące kursy.

Pierwszą opcją jest zatem wygrana Pawła Pawlaka po decyzji sędziowskiej. Zapewne sami przyznacie, że kurs na taki wynik walki jest bardzo zachęcający.

TYPKURSBUKMACHER
P. Pawlak wygra na punkty5.50FORTUNA

Dwie kolejne opcje to z kolei wygrane Michała Materli przed czasem. Zapewne wielu z was chce postawić na wygraną Berserkera przez nokaut natomiast inni będą się upierać przy tym, że były mistrz zwycięży przez poddanie. Obie opcje znajdziecie w tabeli poniżej.

TYPKURSBUKMACHER
M. Materla wygra przez KO/TKO8.0FORTUNA
M. Materla wygra przez poddanie11.0FORTUNA

Tomasz Romanowski – Damian Janikowski

Na koniec naszych propozycji weźmiemy się za niezwykle interesujące zestawienie Romanowski vs Janikowski. Obaj zawodnicy mają na koncie wygrane walki z Cezariuszem Kęsikiem i przegrane pojedynki z Pawłem Pawlakiem.

Wiele będzie zależało od tego jak potoczy się ta walka, a przede wszystkim jaki gameplan założą obaj panowie na pierwsze minuty starcia. Damianowi może być ciężko obalić Tomasza jeśli ten nie będzie zmęczony. Z drugiej strony jeśli Tommy zapędzi się w atakach, a Janikowski to przetrwa to Romanowski może szybko wylądować na macie.

Trochę na przekór wielu, a zapewne bardziej sugerując się kursami jako pierwszą opcję sugerujemy wygraną Romanowskiego na punkty.

TYPKURSBUKMACHER
T. Romanowski wygra na punkty3.50FORTUNA

Druga opcja, która zapewne spodoba się kibicom Damiana Janikowskiego to triumf zawodnika pochodzącego z Wrocławia przez nokaut/techniczny nokaut. Pamiętajcie o tym, że ground and pound także wlicza się do takiego wyniku walki.

TYPKURSBUKMACHER
D. Janikowski6.0FORTUNA

KSW 89 – karta walk

Karta główna:

  • Adrian Bartosiński vs. Salahdine Parnasse – walka wieczoru o pas -77kg
  • Paweł Pawlak vs. Michał Materla – co-main event o pas -84kg
  • Tomasz Romanowski vs. Damian Janikowski
  • Raul Tutarauli vs. Marcin Held
  • Szymon Bajor vs. Viktor Pesta
  • Andrzej Grzebyk vs. Madars Fleminas
  • Łukasz Charzewski vs. Ahmed Vila

Karta wstępna:

  • Sebastian Rajewski vs. Wilson Varela
  • Emilia Czerwińska vs. Natalia Baczyńska-Krawiec
  • Maciej Kazieczko vs. Michał Domin

KSW 89 – gotowy kupon. Zakłady

Tak prezentuje się gotowy kupon złożony z kilku zasugerowanych przez nas typów. Przykładowy kupon zawiera wygraną Salahadine’a Parnasse przez KO/TKO, a także wygraną Michała Materli przez KO/TKO. Ponad to dorzuciliśmy jeszcze do kuponu wygraną Marcina Helda przez poddanie.

Jak widzicie wybierając te trzy opcje i stawiając zaledwie 10 złotych jesteście w stanie wygrać, aż 1267 złotych!

Pamiętajcie, że gra u nielegalnych firm jest zabroniona, a hazard wiąże się z ryzykiem. Dlatego warto zarejestrować konto i skorzystać z oferty legalnego polskiego bukmachera eFortuna.pl.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments