ksw 87 tobiasz le zdemolował carla mcnally video

KSW 87: Tobiasz Le brutalnymi low kickami zdemolował Carla McNally! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 14 października 2023

W pierwszej walce gali KSW 87 w Trzyńcu zmierzyli się Carl McNally i Tobiasz Le. Pojedynek zakontraktowano w limicie kategorii koguciej. Który z zawodników był górą w walce, która otworzyła galę w Czechach?

Mający za sobą bogatą karierę amatorską Tobiasz Le zadebiutuje dziś w federacji KSW. Reprezentant Octagon Team Cieszyn zmierzy się z Carlem McNallym w walce otwarcia gali KSW 87 w Trzyńcu. Dla Irlandczyka będzie to już trzeci występ w okrągłej klatce KSW.

Wszystkie pojedynki gali KSW 87 możesz obstawić na stronie legalnego polskiego bukmachera eFortuna.pl. Zarejestruj się i obstaw KSW 87 tutaj.

KSW 87: McNally vs. Le – relacja, wynik walki

Irlandczyk rozpoczął walkę od prób obrotowych kopnięć. Tobiasz Le musi uważać by nie obniżyć rąk. Posiadający wietnamskie korzenie Le trafił rywala podbródkowym. McNally kontynuuje ataki kopnięciami, a to na nogę wykroczną, a to na korpus. Tobiasz odpowiada lewym prostym i mocnym kopnięciem na nogę Irlandczyka. Lewy sierpowy i prawy prosty w wykonaniu Le! Zawodnik cieszyńskiego Octagon Team mocno trafia oponenta. Bardzo dobra końcówka rundy w wykonaniu Tobiasza Le. Zawodnik trafił podbródkowym.

Bardzo mocne niskie kopnięcia w wykonaniu Le. McNally odczuł te uderzenia! Tobiasz po raz kolejny atakuje nogę wykroczną rywala. Irlandczyk szybko jednak skraca dystans i wynosi Polaka, a następnie rzuca nim o matę i stara się zajść za jego plecy. Tobiasz Le wychodzi z opresji i wracamy do stójki. Irlandczyk ma ogromny problem z poruszaniem się. McNally wykorzystuje moment ataku kopnięciem i skraca dystans starając się ponownie przenieść walkę na matę. Niesamowity zwrot akcji. Najpierw Irlandczyk wrócił zza światów trafiając backfistem na co Le odpowiedział potężnym ciosem. Na koniec rundy Tobiasz bił oponenta z góry.

Bardzo ładna wymiana cios za cios na początku 3. odsłony. Kolejne mocne kopnięcie, Irlandczyk na plecach na macie Le atakuje ground and pound jednak McNally daje radę się wybronić i wraca do góry pod siatką. Bardzo ładny długi, prawy prosty Tobiasza. Koniec walki! Tobiasz wyczuł moment w którym McNally chciał zaatakować backfistem. Le obalił rywala na matę gdzie bił i kopał do momentu, w którym sędzia przerwał starcie.

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments