KSW 87 Michal Martinek vs Darko Stosic karta walk

KSW 87: Martinek vs. Stosić – karta walk. Znamy wszystkich uczestników gali w Czechach!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 22 września 2023

Federacja KSW skompletowała dziś rozpiskę gali KSW 87: Martinek vs. Stosić. Poznaliśmy zatem nazwiska wszystkich uczestników gali, która odbędzie się 14 października w Trzyńcu. Jak prezentuje się karta walk? Kto zawalczy w Czechach?

Dziś ogłoszono ostatnie zestawienie, które uzupełniło kartę walk gali KSW 87: Martinek vs. Stosić. Wydarzenie odbędzie się 14 października w czeskim Trzyńcu. W walce wieczoru gali w Czechach zmierzą się Michal Martinek oraz Darko Stosić. Reprezentant Czech będzie mógł liczyć na wsparcie własnych kibiców w potyczce z kowadłorękim Serbem.

W ostatnich dniach do rozpiski wskoczyły bardzo interesujące zestawienia. Adrian Dudek i Lukas Dvorak zmierzą się w catchweightcie do 87 kilogramów. Zawodnicy dysponują identycznymi rekordami i każdy z nich zrobi wszystko by zapisać na swoim koncie kolejne zwycięstwo.

Galę otworzy walka Irlandczyka McNally’ego z Polakiem Tobiaszem Le. Do KSW powróci także Sahil Siraj, reprezentujący Szwecję fighter przywita w okrągłej klatce debiutującego w polskiej organizacji Ahmeda Abdulkadirova.

KSW 87: Martinek vs. Stosić – karta walk

Federacja KSW ogłosiła wszystkie zestawienia gali KSW 87. Kto zawalczy 14 października w Trzyńcu? Prezentujemy pełną kartę walk gali Martinek vs. Stosić!

,

KSW 87 – obstaw galę!

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Za rejestrację otrzymasz darmowe 20 zł, a także kolejne 10 zł, które zostanie dodane do pierwszego depozytu.

Pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawisz bez ryzyka! Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

Odbierz BONUSY i obstaw galę KSW 87: Martinek vs. Stosić!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments