ksw 87 stosić vs martinek oficjalny trailer video

KSW 87: Darko Stosić vs. Michal Martinek – oficjalny trailer [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 06 października 2023

Federacja KSW opublikowała oficjalny trailer gali KSW 87, która odbędzie się 14 października w Czechach. W walce wieczoru zmierzą się Darko Stosić i Michal Martinek. Pojedynek zakontraktowano w limicie kategorii ciężkiej. Zobaczcie video zapowiedź main eventu KSW 87.

Gala KSW 87 będzie kolejnym wydarzeniem federacji KSW w Czechach. 14 października w Werk Arena w Trzyńcu do okrągłej klatki wejdą Darko Stosić i Michal Martinek. Będzie to oczywiście pojedynek w kategorii ciężkiej.

Kowadłoręki Serb zmierzy się z czeskim „Czarnobrodym”. Stosić jest notowany na pierwszym miejscu rankingu KSW natomiast Martinek zajmuje trzecią lokatę. Pytanie który z zawodników wyjdzie zwycięsko ze starcia w czołówce królewskiej dywizji?

KSW 87: Darko Stosić vs. Michal Martinek – oficjalny trailer

Federacja KSW udostępniła oficjalny trailer walki wieczoru gali KSW 87. Darko Stosić i Michal Martinek zmierzą się w królewskiej dywizji, a Czescy fani którzy 14 października wybiorą się do Trzyńca będą zapewne mocno dopingowali „Czarnobrodego”.

Stosić vs. Martinek – zagraj bez ryzyka! Obstaw KSW 87!

Wszystkie wydarzenia organizowane przez federację KSW można obstawić u legalnego bukmachera eFortuna.pl. Zarejestruj konto, skorzystaj z promocji trzech zakładów bez ryzyka dla nowych graczy i wypełnij pierwszy kupon. Obstaw galę KSW 87! Zagraj bez ryzyka tutaj.

Pełna lista kursów bukmacherskich na galę KSW 87. Kliknij w zamieszczony obrazek, aby obstawić galę.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments