ksw 88 wiktor zalewski znokautował kacpra koziorzębskiego

KSW 86: Wiktor Zalewski znokautował Kacpra Koziorzębskiego! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 16 września 2023

W piątej walce gali KSW 86 we Wrocławiu zmierzyli się Kacper Koziorzębski i Wiktor Zalewski. Starcie zakontraktowano w limicie kategorii półśredniej. Jaki był wynik walki Koziorzębski vs. Zalewski?

W sobotę 16 września we wrocławskiej hali Orbita na gali KSW 86Kacper Koziorzębski (9-5) dający efektowne walki lokalny bohater z Wrocławia zmierzy się z zaledwie 23-letnim niepokonanym Wiktorem Zalewskim (5-0).

Kacper Koziorzębski wejdzie do klatki KSW po raz siódmy w karierze. Reprezentant Bonzai MMA ostatni raz walczył w marcu i w widowiskowym boju pokonał Borysa Borkowskiego. Starcie to zostało wybrane najlepszym pojedynkiem gali KSW 80. Kacper nie po raz pierwszy zdobył taki bonus.

Wiktor Zalewski ma za sobą udany debiut w okrągłej klatce. Podczas gali KSW 82, która odbyła się w marcu, 23-letni zawodnik z Płocka pokonał Roberta Maciejowskiego i tym samym wydłużył swoją serię wygranych do pięciu.

KSW 86 – zakład bez ryzyka. Obstaw galę!

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 zł do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę KSW 86!

KSW 86 kursy bukmacherskie zakład bez ryzyka

KSW 86: Koziorzębski vs. Zalewski – relacja, wynik walki

Walka rozpoczęła się od kopnięcia na krocze. Niestety po wznowieniu walki Wiktor Zalewski ponownie kopnął Koziorzębskiego w krocze. Po wznowieniu starcia Zalewski wypuścił kopnięcie na korpus i udany cios. Kacper póki co walczy głównie z kontry i ucieka przed ciosami rywala. Aktywny i szybki na nogach jest Zalewski. Mocny middle kick Wiktora. Wymiana ciosów w zwarciu, obaj zawodnicy trafili. Ładny prawy ze strony Koziorzębskiego. Próba high kicka w wykonaniu Wiktora. „Wiór” zaatakował low kickiem, na co Zalewski odpowiedział dwoma celnymi ciosami. Aktywnie kopnięciami pracuje Koziorzębski. Rozjuszony Zalewski także odpowiada mocnym kopnięciem i próbuje wejść w rywala z ciosami. Bardzo ładna runda w wykonaniu obu zawodników, sporo się działo. Runda 10:9 dla Zalewskiego.

Ładny middle kick Zalewskiego i krótka wymiana w zwarciu. Zalewski kontynuuje naparcie i w końcu trafia, widząc że Koziorzębski odczuł cios Wiktor wypuścił serię i trafił prawym prostym, po którym Koziorzębski padł na deski. Seria uderzeń ground and pound i jest po walce!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments