ksw 85 chuzhigaev udusił bohdana gnidko

KSW 85: Ibragim Chuzhigaev udusił Bohdana Gnidko w drugiej rundzie! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
1
Opublikowano: 19 sierpnia 2023

W co-main evencie gali KSW 85 w Nowym Sączu zmierzyli się Ibragim Chuzhigaev i Bohdan Gnidko. Stawką tego pojedynku był pas mistrzowski KSW w kategorii półciężkiej. Jaki był wynik walki Chuzhigaev vs. Gnidko?

Ibragim Chuzhigaev po raz ostatni walczył w KSW w grudniu 2022 roku kiedy obronił mistrzowski tytuł w potyczce z Ivanem Erslanem. Chorwat mocno postawił się Chuzhigaevowi jednak ostatecznie to mistrz zrobił lepsze wrażenie na sędziach punktowych.

Bohdan Gnidko to niepokonany zawodnik, który bardzo szybko zrobił „karierę” w federacji KSW. Na gali KSW 82 w maju Ukrainiec poddał Rafała Kijańczuka co okazało się przepustką do walki o pas mistrzowski kategorii półciężkiej.

Czas na co-main event gali KSW 85 w Nowym Sączu. Jaki był wynik walki Chuzhigaev vs. Gnidko?

KSW 85 – zakład bez ryzyka. Obstaw galę!

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 zł do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę KSW 85!

KSW 85: Chuzhigaev vs. Gnidko – relacja, wynik walki

Bardzo szybko zawodnicy znaleźli się w klinczu pod siatką. Agresywnie atakuje Bohdan Gnidko, który trafiał ciosami i zdominował Ibragima Chuzhigaeva we wstępnej fazie starcia. Sprytna praca Ukraińca, który trafia raz po raz i może szybko zdobyć mistrzowski pas KSW! Chuzhigaev stara się wstać jednak Gnidko zachodzi za plecy i próbuje wpiąć duszenie. Ładna kontrola ze strony reprezentanta Ukrainy. Chuzhigaev robi wszystko by uniknąć duszenia i próbuje wstać. W końcu Ibragim znalazł odpowiedni moment by wstać. Gnidko atakował barkiem pod siatką. Chuzhigaev zaatakował potężnym ciosem jednak Gnidko uniknął tego ataku. Ibragim trafia, uzyskuje obalenie i kończy rundę na górze. Gnidko wygląda na absolutnie wypompowanego z energii.

Wymiana ciosów i Gnidko nurkuje po nogi Chuzhigaeva, a ten ze spokojem wychodzi z opresji. Ibragim odwraca sytuację pod siatką i atakuje mocnymi uderzeniami na korpus rywala. Gnidko odpowiada kopnięciem. Bohdan trafia dwukrotnie stopującymi prostymi. Chuzhigaev niczym w zaparte poszedł po nogi rywala i niczym taran obalił Ukraińca na matę. Narożnik Bohdana Gnidko podpowiada ataki łokciami z pleców. Chuzhigaev wykorzystuje swoje gabaryty, mocny cios wbija głowę Gnidki w siatkę. Chuzhigaev niespodziewanie traci dobrą pozycję na rzecz Bohdana. Chuzhigaev wykorzystuje jednak błędy rywala i najpierw spokojnie unika ciosu a następnie, gdy Ukrainiec spróbował backfista Ibragim poszedł po sprowadzenie i ładnie obalił rywala na matę. Ibragim Chuzhigaev poszedł po duszenie trójkątne rękoma i Ukrainiec odklepał!

Ibragim Chuzhigaev pok. Bohdana Gnidko przez duszenie w 2. rundzie (trójkąt rękoma)

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
DON
9 miesięcy temu

To było do przewidzenia, Gnidkowi brakowało doświadczenia w walkach na pełnym dystansie 5 rund. Mógł zawalczyć np z Narkunem, co poprawiłoby mu zasięgi i pomogło zdobyć niezbędne doświadczenie.

No ale nawet Narkun nie walczy już w KSW…