KSW 84 bilety sprzedane Przybysz de fries

KSW 84: De Fries vs. Bajor – hala w Gdyni wyprzedana! Zostały pojedyncze wejściówki.

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 28 czerwca 2023

Wczoraj federacja KSW poinformowała, że w sprzedaży pozostało 200 biletów na galę KSW 84. Ta liczba zaczęła oczywiście szybko spadać. Teraz dostępnych jest zaledwie kilkanaście pojedynczych wejściówek na trybuny. Więcej jest dostępnych biletów na płytę Polsat Plus Areny jednak tam ceny zaczynają się od 800 złotych.

Gala KSW 84 odbędzie się niema półtora miesiąca po gali KSW Colosseum 2 na Stadionie Narodowym. W tym wypadku trzeba pochwalić federację KSW za dobór hali i lokalizacji na to wydarzenie. Zamiast ERGO Areny podjęto decyzję o wyborze mniejszej Polsat Plus Areny.

Zapewne idealna byłaby hala na 7-8 tysięcy miejsc jednak nad polskim morzem nie ma takiego obiektu, a federacja KSW przyzwyczaiła fanów do tego, że późną wiosną lub latem systematycznie melduje się nad Bałtykiem.

W sprzedaży pozostało jeszcze kilkanaście biletów w cenie 200-250 złotych, natomiast jest także dostępna większa ilość biletów z miejscami na „płycie” Polsat Plus Areny. Bilety te są jednak zdecydowanie droższe, gdyż trzeba za nie zapłacić 800-900 złoty, a są także i takie za które cena wynosi aż 2200 zł!

Wyprzedanie hali to kolejny sukces federacji KSW, a zarazem smutna wieść dla tych, którzy wstrzymali się z zakupem biletów czekając na ogłoszenie nazwiska rywala Sebastiana Przybysza.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments