KSW 81 Errol Zimmerman pokonał Tomasza Sararę

KSW 81: Errol Zimmerman znokautował Tomasza Sararę!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 22 kwietnia 2023

W co-main evencie gali KSW 81 zmierzyli się Tomasz Sarara i Errol Zimmerman. Pojedynek zakontraktowano w limicie kategorii ciężkiej. Starcie dwóch doświadczonych kickbokserów zapowiadało się doskonale. Jaki był wynik walki Sarara vs. Zimmerman?

Tomasz Sarara (1-1, 1 KO), jeden z najlepszych polskich kickboxerów wagi ciężkiej, skonfrontuje swoje umiejętności z posiadającym ogromne doświadczenie wyniesione z kickboxerskich ringów, Errolem Zimmermanem (0-1).

Tomasz Sarara ma za sobą dwie walki w KSW. 17 lipca 2021 roku wszedł do okrągłej klatki po raz pierwszy i pokonał w niej Filipa Bradaricia. W drugim boju, do którego doszło rok później, zderzył się z Arkadiuszem Wrzoskiem i chociaż przegrał, dał pokaz niesamowitej determinacji i serca do walki. Konfrontacja z Wrzoskiem została wybrana najlepszym starciem gali KSW 73.

Errol Zimmerman Podczas gali KSW 71 starł się z Marcinem Różalskim i pokonał go przed czasem. Była to jednak walka przeprowadzona na zasadach kickboxerskich. Teraz więc Zimmerman po raz pierwszy w okrągłej klatce spróbuje swoich sił walcząc na zasadach MMA.

KSW 81 – gdzie oglądać? Stream online, transmisja.

Gala KSW 81, na której w walce wieczoru Adrian Bartosiński zmierzy się z Arturem Szczepaniakiem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo! Transmisja rozpoczęła się o godzinie 19:00.

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Relacja z walki Tomasz Sarara vs. Errol Zimmerman

Zaczynamy zabawę! Czas na co-main event gali KSW 81 w Tomaszowie Mazowieckim. Tomasz Sarara kontra Errol Zimmerman! Zimmerman rozpoczyna od niskiego kopnięcia na nogę wykroczną Polaka. Tomasz Sarara trafia obrotowym backfistem! Jest gorąco od samego początku. Mocne kopnięcia Sarary, odczuł je rywal. Zwarcie i mocny klincz ze strony Errola. Tomasz Sarara wciąż mocno okopuje nogi oponenta, a ten rusza do przodu wiedząc, że z każdą kolejną minutą będzie mu ciężko ustać na nogach. Zimmerman na plecach na macie. Tomasz Sarara nie chce jednak wejść w parter i okopuje nogi leżącego rywala. Na 35 sekund przed końcem rundy Sarara wchodzi w parter. Tomasz utrzymuje się na górze i dociska Errola do maty jednak raczej zabraknie czasu na skończenie tego przed końcem odsłony.

Trafia bardzo mocno Zimmerman i Sarara jest na deskach. Errol ma dosiad pod siatką, pracuje i stara się zakończyć pojedynek mocnymi łokciami. Nic z tego bo Polak wstaje i odwraca sytuację. Sarara ma rozciągniętego Zimmermana na macie. Kolejny niesamowity zwrot akcji Tomasz próbował zapiąć duszenie trójkątne rękoma i będący w tarapatach Errol wstaje i wraca do stójki! Niebywałe! Bonecrusher trafił i Sarara odleciał do tyłu a następnie pod siatką rozłożył się na macie i wyglądało to tak jakby nie był zainteresowany obroną. Zimmerman doskoczył i zwieńczył dzieła mocnymi ciosami ground and pound.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments