KSW 80 ważenie informacje

KSW 80 – kiedy odbędzie się ważenie? Darmowy wstęp dla kibiców!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 14 marca 2023

Komplet informacji o ceremonii ważenia przed galą KSW 80 w Lubinie. W walce wieczoru tego wydarzenia Robert Ruchała i Lom-Ali Eskiev powalczą o tymczasowy pas mistrzowski kategorii piórkowej. Kiedy odbędzie się ważenie?

Oficjalne ważenie odbędzie się w czwartek, 16 marca w Centrum Kultury Muza, przy ulicy Armii Krajowej 1 w Lubinie. Ceremonia rozpocznie się o godzinie 18:00. Wstęp dla fanów będzie wolny. Oficjalną ceremonię ważenia i face to face kibice będą mogli obejrzeć również na żywo na Facebooku i kanale YouTube organizacji KSW.

Przed ważeniem, o godzinie 16:50 odbędzie się również Q&A z gościem specjalnym. Więcej informacji na ten temat zostanie ogłoszonych w środę popołudniu lub w czwartkowy poranek.

Na wadze oraz tradycyjnych spotkaniach twarzą w twarz kibice zobaczą wszystkich uczestników KSW 80, w tym bohaterów walki wieczoru i starcia o tymczasowy pas mistrzowski kategorii piórkowej: Roberta Ruchałę i Lom-Aliego Eskieva.

Gdzie oglądać najbliższą galę KSW?

Gala KSW 80, na której w walce wieczoru Robert Ruchała zmierzy się z Lom-Ali Eskievem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo!

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Zostaw ocenę
0
0