Krzysztof Włodarczyk dołączył do FAME! Debiut „Diablo” już na najbliższej gali!

S
2
Opublikowano: 25 lipca 2023

Historyczna chwila w świecie freak fight. Federacja FAME właśnie ogłosiła, że do grona jej zawodników dołączył Krzysztof “Diablo” Włodarczyk. Zawodowy pięściarz, były mistrz świata organizacji WBC oraz były mistrz świata organizacji IBF w kategorii junior ciężkiej. 

Od dawna krążyły pogłoski o spróbowaniu przez „Diablo” nowej dyscypliny. Sporo mówiło się o angażu w KSW, gdzie dobrze radzą sobie ostatnio Krzysztof Głowacki, czy Artur Szpilka. To właśnie ze „Szpilą” Włodarczyk miałby się zmierzyć w MMA, choć sam przyznawał, że wcześniej wolałby walki w boksie.

FAME rozbija bank

– To zdecydowanie jeden z najlepszych dni w moim życiu zawodowym. Gdyby ktoś powiedział mi kilka lat temu, że w FAME zawalczy ktoś taki jak Krzysztof “Diablo” Włodarczyk to chyba bym nie uwierzył. To jest ten kierunek w jakim chcemy rozwijać naszą federację. Krzysztof, witamy w rodzinie FAME. – komentuje Krzysztof Rozpara, współwłaściciel federacji FAME.

Historyczny angaż

Na galach FAME regularnie występują profesjonalni zawodnicy sportów walki, m.in. Marcin Wrzosek, Borys Mańkowski, Michał Pasternak, Tomasz Gromadzki czy Norman Parke. Trzeba jednak zdecydowanie przyznać, że najnowszy ruch ze strony FAME przebija wszystko. Tak utytułowanego zawodowca w świecie freak fightów jeszcze nie było.

Diablo zadebiutuje już we wrześniu

Jak ogłosiła federacja, “Diablo” wejdzie do oktagonu już podczas najbliższej gali FAME 19, która odbędzie się 2 września na Tauron Arenie w Krakowie. Bilety na te wydarzenie będzie można nabyć już w przyszłym tygodniu. 

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Paweł
10 miesięcy temu

jakie to jest słabe, być mistrzem i iść do FAME…

DON
Reply to  Paweł
10 miesięcy temu

Lepiej do Fame jak do KSW. Jak tam Viaplay?