Kleber Raimundo vs Rafał Kijańczuk KSW 85

Kontuzjowany Oumar Sy wypada z KSW 85! Kleber Raimundo vs. Rafał Kijańczuk w Nowym Sączu!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 09 sierpnia 2023

Oumar Sy doznał kontuzji, która wykluczyła go ze startu na gali KSW 85 w Nowym Sączu. Francuz nie wystąpi tym samym w pojedynku, który śmiało mógł być uznawany za oficjalny eliminator do walki o pas kategorii półciężkiej. Kleber Raimundo poznał nazwisko nowego rywala.

Niestety większa częstotliwość gal KSW oznacza także większe prawdopodobieństwo, że zawodnicy będą się wycofywali z rozpisek przez wzgląd na odniesione kontuzje. Tak stało się dziś – Oumar Sy z powodu kontuzji nie wystąpi na gali KSW 85 w Nowym Sączu. Na szczęście federacja znalazła już nowego rywala dla Klebera Raimundo Silvy.

Podczas gali KSW 85 numer pięć wagi półciężkiej, Kleber Raimundo Silva (21-12, 1 NC, 14 KO, 3 Sub), miał zmierzyć się z Oumarem Sy, ale Francuz musiał wycofać się z pojedynku z powodu kontuzji. Dziś poznaliśmy nazwisko nowego oponenta Brazylijczyka.

W jego miejsce wszedł znany ze swojego potężnego uderzenia Rafał Kijańczuk (12-6, 11 KO), numer sześć tego zestawienia. Do pojedynku, który odbędzie się w umownym limicie wagowym do 95 kilogramów, dojdzie 19 sierpnia w Amfiteatrze Parku Strzeleckiego w Nowym Sączu.

KSW 85: Parnasse vs. Ruchała – Kursy bukmacherskie

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 zł do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę KSW 85!

KSW 85: Parnasse vs. Ruchała – karta walk

Karta główna:

  • Salahdine Parnasse vs. Robert Ruchała – walka unifikująca pasy kategorii -66kg
  • Ibragim Chuzhigaev vs. Bohdan Gnidko – walka o pas kategorii -93kg
  • Patryk Kaczmarczyk vs. Daniel Tărchilă
  • Kleber Raimundo Silva vs. Rafał Kijańczuk
  •  Michał Pietrzak vs. Marcin Krakowiak
  • Adrianna Kreft vs. Yasmin Guimarães
  •  Łukasz Rajewski vs. Wilson Varela
  • Wiktoria Czyżewska vs. Sandra Succar
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments