konfrontacja bjj vs judo na xtb ksw epic

Konfrontacja BJJ vs. JUDO kolejnym starciem gali XTB KSW EPIC

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 19 stycznia 2024

Federacja KSW mocno zaskoczyła ogłoszeniem kolejnej walki gali XTB KSW EPIC. W okrągłej klatce zmierzą się Piotr Kacprzak i Adam Brysz, czyli reprezentanci BJJ i JUDO.

O ile samo zestawienie tych zawodników oraz ich występ w kimonach nikogo nie dziwi tak formuła walki Kacprzak vs. Brysz jest już mocno zaskakująca. Piotr Kacprzak i Adam Brysz zmierzą się 24 lutego na gali XTB KSW EPIC w Gliwicach.

Po walce dwóch grapplerów spodziewaliśmy się właśnie występu, w którym np. jedna runda odbyła by się na zasadach brazylijskiego jiu-jitsu, a druga na zasadach judo. Tymczasem Piotr Kacprzak i Adam Brysz co prawda założą swe tradycyjne stroje jednak zmierzą się w pojedynku na zasadach MMA.

Zestawienie pojedynku na zasadach MMA daje bez wątpienia ogromną przewagę 25-letniemu Kacprzakowi, który jest byłym mistrzem organizacji Babilon MMA i ma na rozkładzie takie nazwiska jak: Gutowski, Marcos, Zorczykowski czy Mendlewski.

Starszy od rywala o jedenaście lat Brysz wcale nie dysponuje większym doświadczeniem od Kacprzaka, a wręcz przeciwnie to właśnie „Tornado” raczkuje w MMA i ma na swoim koncie tylko dwie walki w tym sporcie. Adam Brysz trenuje z Adamem Niedźwiedziem, a także Igorem Michaliszynem, czyli zawodnikami dobrze znanymi z klatki KSW.

Jak oceniacie zestawienie Kacprzak vs. Brysz i zasady walki?

Loading ... Loading ...
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments