Kolejne rodzeństwo w UFC? Siostra Rakhmonova z brutalnym TKO! [VIDEO]

S
0
Opublikowano: 27 maja 2023

Już niedługo możemy mieć kolejne rodzeństwo w rosterze UFC. Minionej nocy fenomenalnie zaprezentowała się Sora Rakhmonova, siostra czołowego pretendenta kategorii półśredniej.

Niepokonany „Nomad” fenomenalnie prezentuje się w największej federacji MMA na świecie. Kazachski wojownik zadebiutował przed trzema laty i nie tylko zachowuje perfekcyjny rekord bez porażki, lecz także wszystkie walki zakończył przed czasem.

Ostatni pojedynek Shavkat Rakhmonov stoczył na hitowej gali UFC 285, gdzie w 3. rundzie poddał w stójce Geoffa Neala. Wywindowało go to na 6. pozycję w rankingu dywizji do 170. funtów. 28-letni fighter wykorzystuje też swoje nazwisko, by pomóc swojej siostrze w dostaniu się do organizacji.

Sora Rakhmonova zalicza brutalne skończenie

4 lata młodsza od brata wojowniczka ma za sobą 4 pojedynki w MMA. W porównaniu do „Nomada”, Sora Rakhmonova zaliczyła już jedną zawodową porażkę. Ostatni jej występ odbił się jednak szerokim echem. Kazachska fighterka zaliczyła minionej nocy znakomite TKO na Valerii Karyginie.

Walka miała miejsce na gali Naiza Fighter Championship 51 w Ałmatach. Sora Rakhmonova zwyciężyła w niespełna 2 minuty, a jej styl łudząco przypomina ten prezentowany przez Shavkata. „Nomad” przekazał dalej wideo z akcjami siostry oznaczając przy okazji prezydenta Danę White’a oraz matchmakera Micka Maynarda.

„UFC, wkrótce” – napisał Rakhmonov.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments