khamzat chimaev wściekły na prezesa ufc

Khamzat Chimaev wściekły na prezesa UFC – 'Pieprzysz, dałeś mi swoje słowo’

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 23 stycznia 2024

Khamzat Chimaev z niezadowoleniem przyjął wypowiedzi Dany White’a po gali UFC 297. Prezes UFC powiedział, że nie wie kto będzie kolejnym rywalem Dricusa Du Plessisa.

Dricus Du Plessis pokonał na gali UFC 297, Seana Stricklanda. Afrykaner odebrał tym samym pas mistrzowski Amerykaninowi.

Khamzat Chimaev skomentował przebieg tego starcia. Niepokonany zawodnik nie był pod wrażeniem tego co zaprezentowali Strickland i Du Plessis.

– Oczekiwałem, że walka będzie tak wyglądać. Nic specjalnego. Myślałem, że to walka 50-50. Mogła pójść w obie strony. Może ocenili ją dobrze, może nie, nie wiem. Dla mnie wygrał Strickland. To była bliska walka, ale nic specjalnego, nic co sprawiło, że się wyróżnili. Widzę wiele aspektów walki, w których mogę ich skończyć.

Następnie Chimaev nawiązał do tego, że Dana White, prezes organizacji UFC obiecał mu walkę o mistrzowski pas jeśli pokona Kamaru Usmana. Chimaev swoje zrobił i domaga się by szef najlepszej ligi MMA na świecie dotrzymał danego słowa:

– Adesanya wypadł, nie wiem kiedy wróci. Mówił coś o 2027 roku? Oni wszyscy się już ze sobą bili, tylko ja jestem niepokonany. Mam rekord 13-0. Obiecali mi po walce z Usmanem, że na pewno będę następnym pretendentem. Wygrałem walkę, a teraz słyszałem, że Dana White powiedział, że 'nie wie czy jestem następny.’

– Pieprzysz, jeśli coś mi obiecałeś to dotrzymaj słowa. Nie obchodzi mnie to czy jesteś prezydentem, czy kimś jak król. Jeśli dajesz mi swoje słowo, musisz za nie odpowiadać. Będę zaskoczony jeśli dadzą walkę komuś innemu.

Zostaw ocenę
2
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments