Pudzian Mamed walka

Khalidov zapowiada mocną wymianę i kontruje słowa Pudziana na konferencji! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 14 grudnia 2022

Dziś odbyła się konferencja prasowa przed galą XTB KSW 77: Khalidov vs. Pudzianowski. Podczas konferencji na pytania dziennikarzy odpowiadali wszyscy główni bohaterowie wydarzenia. Mamed Khalidov został zapytany o to na co nastawia się w pojedynku z Pudzianem.

Wydarzenie odbyło się na warszawskiej Białołęce, a na konferencji oprócz bohaterów walki wieczoru Mameda Khalidova i Mariusza Pudzianowskiego pojawili się także: mistrz wagi koguciej Sebastian Przybysz oraz pretendent do tytułu Jakub Wikłacz, a także mistrz kategorii półciężkiej Ibragim Chuzhigaev oraz Daniel Rutkowski i Patryk Kaczmarczyk.

Na konferencji Mamed został zapytany o to na co nastawia się w walce z Pudzianowskim i czy w tym pojedynku głównie będzie chodziło o uzyskanie korzystnego wyniku nawet kosztem stylu. Oto co odparł Khalidov:

„Ostra wymiana, mocna wymiana, nie będę uciekał.”

Na te słowa odpowiedział Pudzian:

„Będę cię gonił!”

Khalidov szybko skontrował słowa byłego strongmana:

„Jak ty mnie będziesz gonił jak ja nie będę uciekał?”

Po słowach Mameda wszyscy zebrani na konferencji wybuchnęli gromkim śmiechem.

Później Khalidov został jeszcze zapytany o to czy federacja KSW byłaby w tym miejscu, w którym jest aktualnie gdyby Mariusz Pudzianowski nie dołączył do organizacji. Mamed skomentował sprawę następująco:

„Wiadomo, że bez Mariusza ten naprawdę wielki skok do góry byłby niemożliwy, Mariusz tutaj zrobił profesjonalną robotę. tak naprawdę ta praca która była wykonana żeby do takiego poziomu podnieść KSW i w ogóle MMA w Polsce to jest wspólna robota KSW, Mariusza i innych zawodników.”

Wszystkie gale KSW można od teraz oglądać w Polsce, Wielkiej Brytanii, Holandii, krajach Nordyckich i Bałtyckich wyłącznie w Viaplay.

Zostaw ocenę
0
0