khalidov vs adamek twarzą w twarz video ksw epic

Khalidov i Adamek twarzą w twarz na kilka dni przed KSW EPIC! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 21 lutego 2024

Mamed Khalidov i Tomasz Adamek stanęli twarzą w twarz na kilka dni przed KSW EPIC. Khalidov i Adamek zmierzą się w walce bokserskiej w sobotę 24 lutego w Gliwicach.

Mamed Khalidov i Tomasz Adamek stoczą pojedynek na sobotniej gali XTB KSW EPIC w Gliwicach. Wydarzenie zbliża się wielkimi krokami, a dziś w Warszawie odbyła się specjalna konferencja prasowa, na której uczestnicy gali KSW odpowiadali na pytania kibiców.

Segment konferencji dedykowany walce Khalidov vs. Adamek poprowadził Artur Szpilka, który miał sporo pytań, a zarazem i opinii na temat jednego jak i drugiego zawodnika.

Po konferencji prasowej Khalidov i Adamek stanęli oko w oko. Materiał video ze spotkania twarzą w twarz znajdziecie poniżej. Przypominamy także o promocji, w której można zgarnąć kody PPV na galę KSW EPIC.

Odbierz PPV – Khalidov vs Adamek

Walkę legend Khalidov vs. Adamek, możesz obejrzeć za darmo! Legalny polski bukmacher Fortuna przygotował specjalną ofertę dla nowych użytkowników, którzy czekają na main event KSW EPIC. Jak otrzymać darmowy kod PPV na galę KSW Epic? Poniżej znajdziesz zasady opisane krok po kroku:

  1. Załóż konto w eFortuna – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie z tego linku promocyjnego + zaznacz zgody marketingowe
  2. Wpłać depozyt minimum 25 zł.
  3. Postaw pierwszy kupon z dwoma zdarzeniami na galę KSW EPIC za minimum 10 zł.
  4. GOTOWE! Kod PPV otrzymasz SMS-em lub na adres email.

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta (dwa zdarzenia z KSW Epic na kuponie). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKU. Ilość darmowych kodów jest ograniczona i wynosi tylko 150 sztuk. Kto pierwszy, ten lepszy!

Fortuna to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Khalidov i Adamek twarzą w twarz

Mamed Khalidov i Tomasz Adamek stanęli twarzą w twarz po konferencji prasowej przed XTB KSW EPIC. Były mistrz KSW i były mistrz świata w boksie zmierzyli się wzrokiem. W trakcie face-offu panowie okazali sobie wzajemny szacunek i nie doszło do rękoczynów.

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments