Kevin Szaflarski zawalczy na Dana White's contender series

Kevin Szaflarski zawalczy na pierwszej gali nowego sezonu Dana White’s Contender Series! Karta walk.

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 10 lipca 2023

Kevin Szaflarski zawalczy na pierwszej gali siódmego sezonu programu Dana White’s Contender Series. Wydarzenie z udziałem Polaka odbędzie się 8 sierpnia. Kto jeszcze wystąpi na pierwszej tegorocznej gali DWCS?

Karta walk pierwszej gali siódmego sezonu Dana White’s Contender Series będzie się składała z pięciu pojedynków. Polskich kibiców zapewne ucieszy wieść o tym, że w jednym ze starć zaprezentuje się Kevin Szaflarski.

Legitymujący się zawodowym rekordem 11-1 Polak jest niepokonany od kwietnia 2017 roku. Szaflarski miał już zadebiutować w DWCS we wrześniu ubiegłego roku jednak ostatecznie do starcia z udziałem Polaka nie doszło.

Wszystko to sprawiło, że Kevin ma dość długą przerwę od startów. Szaflarski po raz ostatni walczył w maju 2022 roku kiedy to pokonał po ground and pound weterana Kornela Zapadkę, posiadacza czarnego pasa BJJ.

Rywalem Szaflarskiego będzie Caio Machado, mistrz kanadyjskiej organizacji Battlefield Fight League. Machado do tej pory w MMA zanotował 7 zwycięstw, 1 porażkę i 1 remis.

W walce wieczoru sierpniowej gali świetny kickboxer Cesar Almeida zmierzy się z mistrzem LFA Lucasem Fernando.

Dana White’s Contender Series – karta walk

Karta główna:

  • Cesar Almeida vs. Lucas Fernando
  • Tom Nolan vs. Bogdan Grad
  • Kevin Szaflarski vs. Caio Machado
  • Payton Talbott vs. Junior Cortez
  • Rickson Zenidim vs. Kevin Borjas
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments