Karolina Wójcik zawalczy o pas mistrzowski na invicta fc 54

Karolina Wójcik zawalczy o pas mistrzowski na gali Invicta FC 54 w Bostonie!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 13 września 2023

Karolina Wójcik szybko otrzymała kolejną szansę od organizacji Invicta FC. Polka walczyła już o mistrzowskie trofeum w jednodniowym turnieju na gali Invicta 50. Pod koniec października „Polska Zabójczyni” stanie przed szansą wywalczenia mistrzowskiego pasa na gali w Bostonie.

Karolina Wójcik w ciągu pięciu lat zdołała wyrobić sobie nazwisko na kobiecej scenie MMA. Polka ma na koncie wygrane zarówno w KSW, EFC i Brave jak i w programie Dana White’s Contender Series. Wójcik nie otrzymała co prawda oferty kontraktowej od prezesa UFC, ale trafiła do najlepszej żeńskiej organizacji – Invicta FC.

„Polska Zabójczyni” wzięła udział w jednodniowym turnieju na jubileuszowej gali Invicta 50 jednak mimo wygranej w półfinałowej potyczce nie zdołała sięgnąć po mistrzowski pas w finale. Wójcik odbiła się po porażce na marcowej gali Invicta FC 52, a przedstawiciele Invicty postanowili dać naszej zawodniczce kolejną szansę stoczenia walki o najwyższe trofeum.

27 października w Bostonie Wójcik zmierzy się z 33-letnią Irlandką Danni McCormack. „Mac” pokonała w marcu Valescę Machado, z którą Wójcik przegrała na punkty. Walka z zawodniczką SBG będzie dla Karoliny niezwykle trudnym wyzwaniem. Warto jednak zrobić wszystko, aby sięgnąć po zwycięstwo, gdyż wywalczenie pasa organizacji Invicta może zapewnić upragnioną 'przepustkę’ do organizacji UFC!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments