Kamil Minda na temat Mirosława Oknińskiego

Kamil Minda na temat Mirosława Oknińskiego: „Nie odpowiadam za słowa trenera” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 24 października 2023

Kamil Minda udzielił długiego wywiadu w którym wypowiedział się na temat trenera Mirosława Oknińskiego. Zawodnik Akademii Sportów Walki Wilanów przyznał, że zawodnicy zawsze stają murem za swoim trenerem jednak dodał też, że nie odpowiada za słowa wypowiadane przez trenera.

Kamil Minda wejdzie ponownie do klatki już w najbliższą sobotę 28 października. Z tej okazji zawodnik Akademii Sportów Walki Wilanów pojawił się w studiu portalu FanSportu, gdzie w trakcie długiej rozmowy przedyskutował wiele tematów.

Kamil Minda na gali Clout MMA 2 zmierzy się z Denisem Labrygą. Dziennikarz Michał Tuszyński poprowadził rozmowę tak by nie skupiała się w całości na najbliższym wydarzeniu. W pewnym momencie Tuszyński zapytał Mindę o to jak zapatruje się na wypowiedzi trenera Mirosława Oknińskiego, który często „zaczepia” i atakuje słownie ludzi z branży.

Kamil Minda na temat trenera Oknińskiego

„To jest wiesz, to środowisko, ta otoczka tych freaków ma to do siebie, że dużo pada tam słów. Dużo tam jest żartów. Niektórzy biorą to na poważnie. Ja uważam, że trener w jakiś sposób tym co mówi dodaje takiej pikanterii temu wszystkiemu. No niektórzy nie wytrzymują ciśnienia. Ja też nie odpowiadam za niektóre słowa trenera. Niektóre trochę za mocno trener ciśnie, ale uważam że cały taki ogólny kontekst tego wszystkiego to jest jak najbardziej pozytywny, jakby nie było broni takich normalnych, uczciwych zasad. Także murem za trenerem zawsze, tak jak wypada.”

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments