Kamil Gniadek: „Lubię się bić, sprawia mi to przyjemność, lubię trenować i dobrze się czuć”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 09 stycznia 2020

Kamil Gniadek przed walką z Michałem Balcerczakiem na FEN 27 w Szczecinie. Zawodnicy skrzyżują rękawice 18 stycznia w Netto Arenie. Pojedynek zakontraktowano w limicie do 77 kg.

Kamil Gniadek: „Lubię się bić, sprawia mi to przyjemność, lubię trenować i dobrze się czuć”

Zostaw ocenę
0
0
0 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najwięcej głosów
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Najnowsze
WIDEO