Kaczmarczyk vs Rutkowski o polski odpowiednik BMF? „Mam lepszy pomysł! Niech to będzie…”

S
0
Opublikowano: 23 sierpnia 2023

Jak zleakował Patryk Kaczmarczyk jedna z kolejnych gal KSW odbędzie się w Radomiu. Menedżer zawodnika Artur Ostaszewski przyznał, że temat walki z Danielem Rutkowskim jest na rzeczy. Został też zapytany, czy na szali nie mógłby się znaleźć tytuł a la znany z UFC pas BMF.

-> Wszystkie gale KSW i UFC obstawisz w Fortunie!

Kaczmarczyk stawił się w okrągłej klatce przed kilkoma dniami. Na gali w Nowym Sączu stoczył niezwykle ciekawą walkę z Danu Tarchilą, którego ostatecznie pokonał decyzją sędziów. Chwilę później na mikrofonie Patryk zdradził, że… KSW wkrótce zawita do Radomia. Jako, że są to jego okolice bardzo chciałby wystąpić na tym evencie.

Naturalnym wydaje się też doprowadzenie do zestawienia Kaczmarczyk vs Rutkowski. Daniel niedawno przedłużył kontrakt z organizacją i zajmuje 2. pozycję w rankingu. „Rutek” jest radomianinem z krwi i kości, toteż takie starcie na pewno przyciągnęłoby tłumy na arenę.

„Jak to powiedział – też lokalny bohater – Albert Odzimkowski: można ogłosić tylko tę walkę i hala jest sprzedana. Myślę, że to jest argument na rękę wszystkim stronom układanki” – powiedział w Klatka po Klatce menedżer Patryka Artur Ostaszewski.

Artur Mazur wspomniał też szef grupy Shocker MMA Soultions, że UFC dla wielkich walk zorganizowało tytuł BMF. Ostaszewski wpadł na dość niecodzienny pomysł, jak można by było nazwać polski odpowiednik:

„Mam lepszy pomysł! Niech ten pas się nazywa RMF i jeszcze radio RMF FM niech za to zapłaci. I niech to będzie Radom Motherf***r. Wierzę w to, że dobry biznes – a ta walka jest dobrym biznesem, – plus dla kibiców też, otwiera wszystkie drzwi. Na pewno się dogadamy.”

Kto wygrałby walkę Kaczmarczyk vs Rutkowski?

Loading ... Loading ...
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments