josh barnett przed ksw epic

Josh Barnett przed KSW EPIC: „Pokażę fanom coś co garstka nielicznych widziała raz w życiu”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 19 lutego 2024

Josh Barnett na gali XTB KSW EPIC zmierzy się z Philem De Friesem, mistrzem KSW w kategorii ciężkiej. Barnett i De Fries stoczą pojedynek w grapplingu. Amerykanin zapowiada istny pokaz umiejętności.

Gala XTB KSW Epic odbędzie się w sobotę 24 lutego. Jednym z najciekawszych starć gali w Gliwicach będzie pojedynek Josha Barnetta z Philem De Friesem. Amerykanin to były mistrz organizacji UFC, który przed laty startował także na galach takich organizacji jak PRIDE, Pancrase czy Strikeforce.

Josh Barnett nigdy nie bał się twardej bitki co udowodnił podejmując się walki na gołe pięści z Marcinem Różalskim. „Warmaster” nie ukrywa jednak, że jego konikiem są sporty chwytane. Josh ma czarny pas BJJ, był mistrzem świata w tej dyscyplinie, wygrał turniej Metamoris, a także wywalczył tytuł mistrzowski w catch wrestlingu.

Amerykanin uważa, że Phil de Fries jest w klatce niczym lodowiec, wielki, biały i powolny. Co jeszcze na temat oponenta powiedział Barnett?

– Zawsze szukam pretekstu do podróżowania po świecie, a jeśli przy okazji mogę jeszcze komuś złamać rękę, to jeszcze lepiej. Tym razem mam okazję, by zmierzyć się z mistrzem wagi ciężkiej KSW Philem De Friesem. Wyobrażam sobie, że Phil nie chce zostać przeze mnie upokorzony na oczach polskich fanów. W klatce jest jak lodowiec. Wielki, biały i powolny. Jest jednak ciężki tak bardzo, że ziemia się rozstępuje, gdy Phil zaczyna wywierać presję.

Josh Barnett jest bardzo pewny siebie przed pojedynkiem ze sporo młodszym rywalem. Amerykanin chce zaciągnąć Anglika na głęboką wodę i udowodnić mu, że wciąż ma wiele do poprawy.

– Myślę, że przez większość tej walki będę na górze, a gdy już się tam znajdę, Phil nie będzie potrafił się mnie pozbyć. Moje zadanie polega na tym, żeby powykręcać go i zmęczyć tak bardzo, że nawet nie zorientuje się, czym go załatwiłem. Moje zadanie polega na tym, żeby pokazać mu, że ma sporo do poprawy, jeśli chce mnie pokonać. Nie wiem, co pierwsze uda mi się przechwycić, jego szyję, rękę czy nogę, ale jeśli tylko będę miał wystarczająco dużo czasu, to w końcu mi się uda.

Josh Barnett zapowiada prawdziwy pokaz umiejętności parterowych. Barnett chce pokazać polskim fanom techniki, które widziała jedynie garstka ludzi.

– Pokażę wszystkim, dlaczego nazywają mnie „Warmaster” i pokażę polskim fanom coś, co garstka nielicznych widziała tylko raz w życiu. Zobaczycie co dokładnie sprawia, że jestem tym, kim jestem.

Zgarnij kod PPV na walkę De Fries – Barnett

Walkę Phil de Fries vs. Josh Barnett, możesz obejrzeć za darmo! Bukmacher Fortuna przygotował specjalną ofertę dla nowych użytkowników, którzy czekają na pojedynek grapplerów na KSW EPIC. Jak otrzymać darmowy kod PPV na galę KSW Epic? Poniżej znajdziesz zasady opisane krok po kroku:

  1. Załóż konto w eFortuna – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie z tego linku promocyjnego + zaznacz zgody marketingowe
  2. Wpłać depozyt minimum 25 zł.
  3. Postaw pierwszy kupon z dwoma zdarzeniami na galę KSW EPIC za minimum 10 zł.
  4. GOTOWE! Kod PPV otrzymasz SMS-em lub na adres email.

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta (dwa zdarzenia z KSW Epic na kuponie). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKU. Ilość darmowych kodów jest ograniczona i wynosi tylko 150 sztuk. Kto pierwszy, ten lepszy!

Fortuna to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

* Organizator poinformuje o wyczerpaniu się dostępnych kodów i wcześniejszym zakończeniu Promocji na stronie z opisem promocji: https://lp.efortuna.pl/PPV-za-zaklad

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments