Jorge Masvidal wspomina bójkę w Chinach

Jorge Masvidal wspomina bójkę w Chinach: „Trzech gości zaatakowało mnie w toalecie…”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 06 lipca 2023

Jorge Masvidal byl gościem w programie MMA Hour. „Gamebred” został zapytany o najdziwniejsze miejsce w którym wdał się w bójkę z nieznajomymi. Masvidal powiedział, że stało się to kilka lat temu podczas jednego z eventów organizowanych przez UFC w Chinach.

Jorge Masvidal zasłynął nie tylko dzięki doskonałym występom w oktagonie organizacji UFC, lecz również przez fakt, że brał udział w ulicznych starciach oraz bitkach na gołe pięści organizowanych w przydomowych ogródkach. „Gamebred” brał udział w walkach bez rękawic w momencie kiedy startował w nich także Kimbo Slice.

Masvidal był gościem w programie MMA Hour, gdzie wspominał akcje z przeszłości. Zapytany o najdziwniejsze miejsce w którym wdał się w bójkę wskazał publiczną toaletę w Chinach. Oto co Jorge powiedział na ten temat:

„Trzech gości zaatakowało mnie w publicznej toalecie. Cała akcja miała miejsce w Chinach, muszę przyznać, że nie należeli oni do najmądrzejszych. Trzech Europejczyków się ze mnie naśmiewało, gdy czekałem w kolejce, aby umyć ręce. Miałem wtedy na sobie ładny łańcuch i jeden z nich stanął za mną i złapał mnie za niego. Gadali coś do siebie w języku, którego nie rozumiałem, więc obróciłem się i powiedziałem mu, żeby wyluzował, że się nie znamy i każdy z nas przyszedł tu załatwić swoje sprawy. Później zobaczyłem w lustrzanym odbiciu jak wykonuje gesty ręką jakby się masturbował, zachował się jak dupek i zaczął gadać coś do mnie w tym swoim języku. Wiedziałem co nastąpi, więc obróciłem się do niego. Szybko go znokautowałem, a następnie rozpłaszczyłem na ziemi jego dwóch kompanów. Mieli po swojej stronie gabaryty, ale byli pijani i zachowywali się bez przemyślenia sprawy, więc dałem im radę. Miałem spędzić świetny wieczór jednak później dowiedziałem się, że ktoś zadzwonił po policję i musiałem się zawinąć. W Chinach nie ma gadki z policją, oni od razu pakują cię za kratki, dopiero po 10 dniach możesz wyjść za kaucją i zobaczyć sędziego. Dlatego szybko wsiadłem do taksówki, wróciłem do hotelu gdzie zabawiłem się w lobby.”

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments