Jorge Masvidal vs. Nate Diaz UFC

Jorge Masvidal sugeruje Nate’owi Diazowi skorzystanie z usług prawnika gwiazd

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 29 kwietnia 2023

Jorge Masvidal sugeruje Nate’owi Diazowi skorzystanie z usług prawnika gwiazd. W ostatnich dniach Nate Diaz dobrowolnie zgłosił się na posterunek policji w Nowym Orleanie, a następnie został wypuszczony po wpłaceniu kaucji. Sprawa zainteresowała Jorge Masvidala, który ma pewną radę dla Diaza.

Jorge Masvidal w 2019 roku pokonał Nate’a Diaza w walce o pas BMF. Za „Gamebredem” wciąż ciągną się kłopoty, których napytał mu uliczny atak na Colby’ego Covingtona. Jorge dowiedział się ostatnio o sprawie, w którą wplątał się Nate Diaz i w trakcie rozmowy z dziennikarzami MMAJunkie postanowił zasugerować młodszemu z braci Diaz skorzystanie z usług prawnika gwiazd.

„Nate Diaz jeśli to oglądasz, mam dla ciebie topowego prawnika w kraju. On chce cię reprezentować. nazywa się Brad Cohen, powiedz swoim ludziom by się z nim skontaktowali. Gość chce się tobą zaopiekować. Nie rozmawiam osobiście z Natem, ale właśnie sobie to przypomniałem i jestem przekonany, że dziennikarze MMAJunkie przekażą te info dalej. Brad Cohen to odpowiedni człowiek do tego zadania.”

Bradford Cohen to prawnik, który reprezentował raperów i gwiazdy sportu takie jak: Drake, Vanilla Ice, DMX, Dennis Rodman i Plaxico Burress. Ponad to prowadził także sprawy Lil’ Wayne’a oraz Kodaka Blacka.

Masvidal wypowiedział się także na temat samej akcji, w której Nate Diaz udusił tiktokera Rodneya Petersona. Co na ten temat sądzi „Gamebred”?

„Wyglądało to tak jakby ten typ biegł w stronę Nate’a, więc uznałbym to za samoobronę. Oczywiście widziałem tylko nagranie w chujowej jakości pod dziwnym kątem, ale chcę tylko powiedzieć, że nie możesz podchodzić zbyt blisko drugiego człowieka i naruszać jego przestrzeni. Nawet jak chcę spytać kogoś np. gdzie jest dworzec kolejowy to robię to z takiego dystansu by druga osoba czuła się bezpiecznie, by nie czuła zagrożenia z mojej strony.”

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments