joaquin buckley thompson nie wyjdzie do walki z rakhmonovem ufc 296

Joaquin Buckley szykuje się do gali UFC 296 – „Thompson nie wyjdzie do walki z Rakhmonovem”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 22 listopada 2023

Joaquin Buckley ma nadzieję na zastąpienie Stephena Thompsona w rozpisce gali UFC 296. Amerykanin przygotowuje się do udziału w grudniowym wydarzeniu.

Joaquin Buckley w rozmowie z Michaelem Owensem z portalu MiddleEasy zdradził, że od jakiegoś czasu szykuje się do grudniowej gali UFC 296 w Las Vegas. Zawodnik nie ma jednak oficjalnie zakontraktowanej żadnej walki.

Buckley w trakcie długiej rozmowy ujawnił, że jego zdaniem Stephen Thompson nie wyjdzie do walki z Shavkatem Rakhmonovem. Joaquin nastawił się zatem na zastąpienie Amerykanina w rozpisce ostatniej gali UFC w 2023 roku.

„Planuję stoczyć walkę w grudniu, wiele osób podchodzi do mnie i pyta kiedy wrócę do octagonu, mówi że chce zobaczyć mnie w akcji w przyszłym miesiącu. Nie mogę niestety jeszcze im przytakiwać jednak oczekuję na swoją szansę. Z całym szacunkiem dla Wonderboya bo to twardy gość, ale coś mówi mi, że on nie wyjdzie do walki z Shavkatem Rakhmonovem.”

Zawodnik z St. Louis podał powód, dla którego uważa, że Stephen Thompson nie podejmie rękawicy i wycofa się z pojedynku z mocnym, niepokonanym Kazachem.

„Zawodnicy to zawodnicy, wiem że Thompson przez bardzo długi czas nie chciał zgodzić się na walkę z Rakhmonovem. Myślę, że organizacja UFC zaoferowała mu naprawdę duże pieniądze, aby namówić go na ten pojedynek. W tym sporcie jednak wiele zależy od psychiki, od nastawienia mentalnego dlatego uważam, że Wonderboy znajdzie wymówkę i nie stoczy walki z Rakhmonovem. Właśnie z tego powodu jestem w treningu.”

Gala UFC 296 odbędzie się 16 grudnia w Las Vegas. W walce wieczoru Leon Edwards podejmie Colby’ego Covingtona. Stawką pojedynku będzie pas mistrzowski kategorii półśredniej.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments