salahdine parnasse jest szansa że zostanie w ksw

Jest szansa, że Parnasse zostanie w KSW! Mistrz wskazał co o tym zadecyduje!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 08 kwietnia 2024

Salahdine Parnasse to podwójny mistrz federacji KSW. Francuz tocząc walkę na KSW 93 wypełnił kontrakt z KSW. Parnasse wskazał co zadecyduje o tym czy przedłuży umowę.

Salahdine Parnasse znokautował Valeriu Mirceę w walce wieczoru gali KSW 93. Parnasse dzięki zwycięstwu wypełnił kontrakt z federacją KSW. Można zatem rzecz, że podwójny mistrz KSW stał się wolnym agentem.

Tuż po gali w rozmowie z dziennikarzami Salahdine Parnasse jasno i wyraźnie podkreślił co odegra kluczową rolę w tym czy pozostanie w KSW. Francuz nie ukrywa, że najważniejsze są dla niego sprawy finansowe.

Nie ukrywam, że dla mnie najważniejsze są sprawy finansowe. Mam rodzinę i chcę, żeby żyła dobrze.

Parnasse przyznał także, że na początku swej przygody z federacją KSW nie spodziewał się, że potoczy się ona, aż tak dobrze i że będzie zarabiał pieniądze porównywalne do tych, które zarabia Mamed Khalidov.

Gdy zaczynałem w KSW, nigdy nie sądziłem, że dojdę do tego momentu. Widziałem innych zawodników, widziałem, ile zarabiał Mamed Khalidov. Nie wyobrażałem sobie, że będę na ich miejscu, a teraz jeszcze ich wyprzedziłem. Dałem bardzo dużo KSW, więc czekam na bardzo dobrą ofertę. Nie ukrywam też, że czekam na oferty od innych organizacji.

Wszystko będzie zatem zależało od tego na jakim poziomie finansowym będzie oferta z KSW. Martin Lewandowski po gali powiedział, że zdaje sobie sprawę z wielkiej popularności Salahdine’a we Francji jednak wszystko ma swoje granice.

Szef KSW powiedział, że nie zamierza popełnić tego błędu, który zrobiło ONE kiedy zaproponowało Roberto Soldiciowi czterokrotnie więcej niż to co oferowali właściciele KSW. Wiadomo, że Parnasse nie będzie narzekał na brak ofert, a na usługi efektownie walczącego Francuza czai się między innymi PFL.

Czy Salahdine Parnasse podpisze nowy kontrakt z KSW?

Loading ... Loading ...
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments