Jessica Andrade UFC Nashville Tatiana Suarez

Jessica Andrade stoczy czwartą walkę w tym roku na sierpniowej gali UFC Nashville

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 21 czerwca 2023

Niepokonana Tatiana Suarez zmierzy się z nową przeciwniczką na gali UFC w Nashville. Virna Jandiroba doznała kontuzji kolana, która nie tylko wykluczy ją ze startu na sierpniowej gali, lecz także zmusi do operacji i przymusowego odpoczynku od sportu. Los uśmiechnął się do Jessici Andrade, która dzięki temu stoczy swą czwartą walkę w octagonie w tym roku!

Tatiana Suarez i Virna Jandiroba miały zmierzyć się 5 sierpnia na gali UFC w Nashville. Niestety druga z wymienionych doznała urazu kolana i będzie musiała przejść operację. Pech jednej zawodniczki jest szczęściem drugiej. Jessica Andrade stoczy swój czwarty pojedynek oktagonie UFC w tym roku!

Niespełna 32-letnia Brazylijka należy do zawodniczek, które lubią być aktywne. Doświadczona, była mistrzyni UFC wejdzie do octagonu po raz czwarty w 2023 roku. Do tej pory Andrade zanotowała w tym roku jedną wygraną i dwie porażki. Mimo to „Bate Estaca” wciąż jest notowana w TOP 5 kategorii słomkowej.

Dla Tatiany Suarez pojedynek z Andrade będzie okazją do ponownego sprawdzenia się w dywizji słomkowej. Suarez wróciła do zawodowych startów w lutym po bardzo długiej, trwającej niemal 4 lata przerwie. Niepokonana Kalifornijka była w przeszłości uznawana za największy talent kategorii do 115 funtów i ewentualna wygrana w pojedynku z Jessicą może okazać się dla Suarez przepustką do oficjalnego eliminatora do walki o pas.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments