javier mendez na temat walki makhachev vs mcgregor

Javier Mendez na temat potencjalnej walki Islam Makhachev vs. Conor McGregor

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 06 listopada 2023

Javier Mendez, główny trener American Kickboxing Academy wypowiedział się na temat potencjalnej walki Islam Makhachev vs. Conor McGregor. Doświadczony trener przyznał, że byłoby to ciekawe zestawienie przez wzgląd na historię Conora z Khabibem.

Javier Mendez od wielu lat pełni funkcję głównego trenera American Kickboxing Academy. To właśnie pod okiem Mendeza wielkie sukcesy osiągali: Cain Velasquez, Daniel Cormier, Luke Rockhold czy Khabib Nurmagomedov.

Teraz najmocniejszym reprezentantem teamu AKA jest Islam Makhachev, aktualny mistrz organizacji UFC w kategorii lekkiej. Legendarny trener był gościem Red Corner MMA, gdzie został zapytany o potencjalną walkę Islama z Conorem McGregorem. Oto co na ten temat powiedział Mendez:

„Myślę, że ta walka byłaby interesująca dla Islama, można powiedzieć, że mógłby skończyć to co Khabib zaczął. Byłaby to podobna podróż do tej jaką przeszedł Khabib. Dla Islama oznaczałoby to wielką wypłatę jeśli będzie tego chciał to będzie dla niego świetna opcja, a jeśli nie to pewnie przez to, że sportowo pas kategorii półśredniej więcej znaczy dla Islama. Wygrana nad Conorem nie wpłynie na sportowe osiagnięcia i dziedzictwo Makhacheva, natomiast zdobycie pasa wyższej kategorii już tak. Za walką z Conorem idą wyłącznie pieniądze i hype w mediach.”

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments