Mendez o Makhachev vs Volkanovski 2

Javier Mendez: „Islam Makhachev chce rewanżu z Alexandrem Volkanovskim, do tej walki dojdzie!”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 19 kwietnia 2023

Javier Mendez, trener Islama Makhacheva był gościem w studiu youtubowego kanału Jibber with Jabber. Główny trener American Kickboxing Academy wypowiedział się na temat pojedynku, którego chce on sam jak i który z pewnością zostanie z chęcią przyjęty przez Islama Makhacheva.

Islam Makhachev i Alexander Volkanovski zmierzyli się 12 lutego na gali UFC 284 w Australii. Górą w tym starciu na punkty był Dagestańczyk jednak „The Great” postawił mu bardzo trudne warunki i walka kręciła się koło remisu.

Volkanovski zrobił tak dobre wrażenie na Javierze Mendezie i całym teamie AKA, że trener oficjalnie zapowiedział, że jeśli padnie propozycja rewanżu to team Makhacheva ją zaakceptuje.

„Islam wygrał walkę jednak czy był to trudny pojedynek? Tak jest, czy był trudniejszy niż przypuszczałem? Tak było. Czy Volkanovski ma po tej walce mój szacunek? Oczywiście kurwa. Czy chciałbym by doszło do rewanżowego starcia? Oczywiście! Islam też go pragnie. Wiem, że jeśli UFC przyśle ofertę na drugie starcie to obaj zawodnicy szybko je zaakceptują. Wiem, że chce tego ich team i my również jesteśmy za. Mam nadzieję, że do rewanżu dojdzie na wielkim evencie, gdyż obaj zawodnicy na to zasługują.”

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments