jan błachowicz ze specjalną dedykacją dla hejterów

Jan Błachowicz ze specjalną dedykacją dla hejterów – 'Oto ja, walczę o siebie, nie poddaje się’

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 23 stycznia 2024

Jan Błachowicz rehabilituje aktualnie bark po operacji. W marcu Janka czeka zabieg drugiego barku. Przez te komplikacje powrót Polaka do octagonu znacznie się wydłuży.

Jan Błachowicz pierwotnie zakładał, że przejście operacji obu barków w grudniu pozwoli mu na powrót do startów w okresie wakacyjnym. Niestety komplikacje podczas pierwszej operacji sprawiły, że lekarze postanowili skupić się w pełni na jednym barku.

Drugi pójdzie pod nóż dopiero w marcu, co oznacza że jeśli tym razem wszystko pójdzie zgodnie z planem to Polak powinien wrócić do octagonu pod koniec roku. Jak sami zatem widzicie czas oczekiwania na kolejny występ Janka znacznie się wydłużył.

Jan Błachowicz zamieścił w sieci wpis najwyraźniej skierowany do hejterów. W internecie nie trudno bowiem o znalezienie komentarzy sugerujących, że zawodnik WCA ma już najlepsze lata za sobą. Były mistrz UFC nie zamierza się jednak poddawać i ma ambitne plany oraz chęć do stoczenia szeregu rewanżowych walk.

Jan Błachowicz zamieścił dwa zdjęcia na instagramie i napisał:

– Oto ja. Walczę o siebie. Moją przyszłości. Moje marzenia. Moje cele. Dzień po dniu. Nie poddaje się! Ze specjalną dedykacją dla wszystkich tych, którzy nazywają mnie ściemniaczem. Wszystkiego najlepszego.

Na pierwszym zdjęciu Janek pozuje z kciukiem uniesionym w górę natomiast na drugiej fotce „pozdrawia” środkowym palcem wszystkich hejterów.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments