jan błachowicz jutro przejdzie operację

Jan Błachowicz przejdzie jutro operację: 'Wierzę, że do octagonu UFC wejdę…’

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 21 grudnia 2023

Nie będą to najmilsze święta dla Jana Błachowicza. Były mistrz organizacji UFC przejdzie jutro operację. Jan wierzy, że uda mu się wrócić do octagonu w pierwszej połowie 2024 roku.

Jan Błachowicz miał wystąpić na gali UFC 297 w Toronto. Niestety na początku grudnia okazało się, że Poalk będzie musiał się wycofać z rewanżowej walki z Aleksandarem Rakiciem.

Błachowicz potwierdził, że narastające problemy zmusiły go do podjęcia decyzji o rezygnacji ze startu i skupieniu się na powrocie do zdrowia. Lekarze zasugerowali wyczyszczenie stawów barkowych, a następnie rehabilitację.

Jan Błachowicz już jutro przejdzie operację, po której przez co najmniej dwa tygodnie będzie musiał wypoczywać, tak aby wszystko dobrze się zagoiło. Dopiero po tym okresie były mistrz UFC będzie mógł rozpocząć rehabilitację.

Janek wierzy, że uda mu się powrócić do octagonu UFC w pierwszej połowie 2024 roku. Błachowicz zamieścił na facebooku nowy wpis, w którym poinformował o operacji oraz podziękował fanom za wsparcie.

– Naprawdę trudny okres przede mną… Jutro operacja. Następnie minimum dwa tygodnie bólu i gojenia się – czyli „fajne” Święta i Sylwester… Dopiero potem mogę rozpocząć rehabilitację, która może potrwać dwa miesiące. W końcu – powrót na matę i walka o odzyskanie formy.

– Nie będzie łatwo, ale wizja lepszego zdrowia mocno motywuje mnie do działania. Wierzę, że do octagonu UFC wejdę jeszcze w pierwszej połowie roku i dam Wam widowisko, które obiecałem. Dziękuję za dotychczasowe wsparcie. Trzymajcie dalej kciuki. To naprawdę pomaga!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments