jan błachowicz ostro do tomasza adamka mameda to ty szanuj

Jan Błachowicz ostro do Tomasza Adamka: „Mameda to ty szanuj. Nie zachowuj się jak biały miś z Krupówek”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 13 marca 2024

Jan Błachowicz odniósł się do ostatnich słów Tomasza Adamka na temat Mameda Khalidova. Błachowicz ostro skarcił Górala za brak szacunku dla legendy KSW.

Tomasz Adamek w ostatnich dniach udzielił wywiadu Andrzejowi Kostyrze w trakcie rozmowy bokser wypowiedział następujące słowa:

– Kibice pewnie oczekiwali większej bitki ringowej – że Mamed stanie i pobije się, bo po to kibice kupują PPV, żeby zobaczyć wymianę ciosów, no a Mamed nie chciał stanąć w konfrontacji i się bić bo wiedział, że polegnie. Było jak było, bo do tanga trzeba dwojga. To były łatwe pieniądze, bo jak mówię – nie było wielkiej roboty.

Adamek tą wypowiedzią zupełnie nie okazał szacunku Mamedowi Khalidovowi, który jest żywą legendą federacji KSW.

Ta wypowiedź „Górala” wyraźnie nie spodobała się Janowi Błachowiczowi. Były mistrz federacji KSW, a także były mistrz organizacji UFC zwrócił się do Adamka ostrymi słowami.

– Tomek… ale Mameda to ty szanuj chopie. Przyszedłeś odcinać kupony do domu, który on pomógł zbudować. To, że wybrałeś boks, oznacza, że nie miałeś potrzeby odklepać. Szanuj drugiego sportowca, bo Ciebie przestaną szanować i nie zachowuj się jak biały miś z Krupówek.

Zostaw ocenę
23
2
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments