Jan Błachowicz o przejściu do kategorii ciężkiej

Jan Błachowicz o przejściu do kategorii ciężkiej: „Nikt nie lubi zbijać wagi…” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 25 sierpnia 2023

Jan Błachowicz znalazł odrobinę wolnego czasu by udzielić wywiadu naszemu reporterowi Jarkowi Świątkowi. Jaru spotkał się z Jankiem ponad trzy tygodnie po walce Polaka na UFC 291. Jak czuje się Błachowicz, jakich wyzwań oczekuje od UFC i czy faktycznie przejdzie do kategorii ciężkiej?

Jan Błachowicz przegrał z Alexem Pereirą na gali UFC 291. Według wielu była to niezasłużona porażka byłego mistrza UFC w kategorii półciężkiej. Od tamtej pory minęło już trochę czasu i Janek zdołał ochłonąć po przegranej w Salt Lake City.

W ostatnich dniach pojawiła się informacja o tym, że Błachowicz może przejść do kategorii ciężkiej i wskazał nawet potencjalnego oponenta. Anglik odpowiedział już także na słowa Polaka. Tom Aspinall gotowy by przywitać Jana Błachowicza w kategorii ciężkiej!

Nasz reporter Jaru Świątek spotkał się z Jankiem by zweryfikować wszystkie informacje i solidnie przepytać Polaka na temat stanu zdrowia, samopoczucia oraz planów na przyszłość.

Nim przejdziemy do wypowiedzi Jana Błachowicza przypominamy, że już jutro, w sobotę 26 sierpnia do octagonu UFC wejdą Michał Oleksiejczuk i Łukasz Brzeski. Podpowiadamy gdzie obstawić i oglądać to wydarzenie.

UFC: Max Holloway vs. Korean Zombie – gdzie oglądać?

Galę UFCHolloway vs. Korean Zombie, z walkami Brzeskiego i Oleksiejczuka w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Na początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł. Transmisja z gali rozpocznie się w sobotę 26 sierpnia o 11:00. Start transmisji z głównej karty zaplanowano na 14:00 w sobotę 26 sierpnia.

-=> Darmowa transmisja z UFC: Holloway vs. Korean Zombie!

Data: 26 sierpnia, sobota
Lokalizacja: Singapur
Ilość walk: 13
Start transmisji z karty wstępnej: 11:00, sobota 26 sierpnia
Start transmisji z karty głównej: 14:00, sobota 26 sierpnia
Stream onlineeFortuna.pl
TransmisjaeFortuna.pl

-=> Oglądaj na żywo i obstawiaj UFC Singapur! Stream online!

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

Jan Błachowicz o przejściu do kategorii ciężkiej:

„Słuchaj no ja udzielałem wywiadu, zapytano mnie o to. Ja już od dawna mówię o wadze ciężkiej. Gdzieś tam sobie myślę o niej. Kwestia ceny (śmiech), słuchaj nikt nie lubi zbijać wagi, ale jakby to nie jest ciśnienie. Nie mam ciśnienia iść do wagi ciężkiej, ale jeżeli się pojawi taka opcja, będzie taka propozycja to na pewno to przeanalizujemy i będziemy walczyć w wadze ciężkiej. Natomiast miałem już propozycję bardzo szybkiego powrotu do octagonu, tylko że nie mogę przez ten łokieć, najpierw muszę go naprawić.”

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments